Líbí se vám myšlenka obdržet na letním srazu officiální tričko "Thalie" ?
Nebudu teď řešit jak dokonale by bylo vytuněné a vyvoněné, opravdu se jen zajímám o chuť lidí něco takového vlastnit.
Je to moje první anketa tak pokud to nějak neuvěřitelně zmrvím tak mě prosím nekamenujte
