Tričko "Thalie"

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Rejty »

Jo, hnědý vypadá jako lejno.

Nažehlovačky jsou kravina, cílem trik je, aby byla všechna stejná a mohlo se v nich jít třeba hromadně do hospody nebo na sraz.

Heslo nějaký neutrální, opravdu nechci mít na triku nějaký "sexpení", nechci vypadat v tom triku jak úchyl. Od věci by nebylo ani jméno, aby nováček na srazu hned poznal, o koho se jedná.

Na barvy dejte hlasování a možnost povolit více hlasů, ať lidi hlasují, jaký barvy by chtěli. Pokud bude dost zájemců, tak se klidně můžou udělat dvě barevný varianty.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Nažehlovačky možná jsou kravina, ale levná a dostupná pro všechny - možnost vyhovět všem ve vzhledu věci na kterou přijde.
Na druhou stranu to ničí myšlenku jakéhosi jednotného pojetí.
Je fakt že úchylné nápisy jsou asi blbý, do práce si přece jen nevezmu divně popsaný triko, už jen kvůli toho že bych musel co tři kroky něco vysvětlovat lidem.
To jméno by bylo ideální, působilo by to hodně luxusně.
Kupříkladu mít tam logo "Thalie" a pod tím třeba "Bahňák" by se mi líbilo.
Ale o potisku barvou by tady už asi nebyla řeč a vyšívat každý tričko zvlášť by asi ruinovalo snahu o levnou hromadnou výrobu.
Těžko říct Rejty. Každopádně takové triko bych bral asi ze všeho nejvíce.
Anketu na barvy a jiné ankety vytvořím, až se zde vyjádří s nápady všichni a bude z čeho vybírat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Rejty »

Bahnak wrote:Nažehlovačky možná jsou kravina, ale levná a dostupná pro všechny - možnost vyhovět všem ve vzhledu věci na kterou přijde.
To můžeme potom udělat papírová lepítka nebo to nakreslit Fixou, to je taky levný...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Molly23 »

Béžová byrva by byla fajn. Taková jako na stránkách, ne hovnová. Teda pokud naše stránky nevypadaj jak...

A nechte vyrobit ještě razítko Thalie... budeme pak moci vyrábět oficiální diplomy za přínos hře, vítěžztví ve hře na srazu atd. :D Podepsané Rejtym a orazítkované offi razítkem!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Lord_Berserk »

To logo na hrudi se mi libi, ale chci ho pekne veliky a na zada sem pro Nick, Jmeno ... tak a ted vy s milijony uctama premejslejte, jakej tam asi date :twisted: :twisted: :twisted:

Sem proti nazehlovackam, protoze jakmile nejsou vysivany stoji za hovno a navic i ty vysivany stejnak pokazdy na dzisce musim vobesit, aby drzely (verte metle ... s nasivkama sem jedna ruka).

Barva: bila, okrova, zluta, ruzova
cerna ani tyrkysova mi nato nesedi :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Tretas »

Z přebytku času, jsem si chvilku pohrál ještě s některýma, pro představu, jak by mohly vypadat některé padlé návrhy.

Jinak černá mi by až tak nevadilo, ale nepřijde mi ideální pro Thalijské triko. Viděl bych to spíš na něco veselejšího. Ale tyrkysová... není to zrovna z těch nejhezčích, podle mě.

Nálepky a takové, z důvodu, že to bude levnější... to né, když už, tak pořádné triko, které bude i po třech dnech nošení vypadat jako oblečení.

Tak tedy ty návrhy...omluvte nedokonale ořízlé logo a celkově jednoduchost. Je to jen pro představu. A ty nápisy tam také jsou jen, co mě tak napadlo. ;)

EDIT: Radime, logo na rukáv jsem už nezvládl, domyslíme si ho. :)
Attachments
erné 2.jpg
Modrá.jpg
Světlé.jpg
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Tričko "Thalie"

Post by -speck- »

Rejty wrote:Nažehlovačky jsou kravina, cílem trik je, aby byla všechna stejná a mohlo se v nich jít třeba hromadně do hospody nebo na sraz.
Jo tak s tímhle jsem zajedno. Aby prostě byla vidět ta hromadná grupa těch lidí.
Lord_Berserk wrote:... a na zada sem pro Nick, Jmeno ... tak a ted vy s milijony uctama premejslejte, jakej tam asi date :twisted: :twisted: :twisted:
Tohle se mi taky zamlouvá a zrovna já Bersi, mám své favority již :D

Co se týče barvy, s tou bude asi největší problém, nejde ani tak o to, co se komu tak líbí, ale jak se to bude moci dát vůbec nakombinovat aby to nějak vypadalo.

Napadlo mě udělat třebas základ šedej a vedle toho taková tmavší žlutá (žluto zelená), po okrajích, taky by lemovala ten erb.
Nebo červené s tím lemováním atd atd.

Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.

A pro shrnutí:
Logo na levoprso.
Levo či pravobok by se mohl dát menší nápis nějakej, jak již bylo zmíněno.
Rukáv: Nwn, či očko.
Záda: Nick + jméno postavy
Attachments
eď.JPG
ervené.JPG
erven.JPG
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Hm, dobrý hraní v malování, taky se přidám :-D
Attachments
Bahnak.JPG
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Tričko "Thalie"

Post by Theogil I »

-speck- wrote: A pro shrnutí:
Logo na levoprso.
Levo či pravobok by se mohl dát menší nápis nějakej, jak již bylo zmíněno.
Rukáv: Nwn, či očko.
Záda: Nick + jméno postavy
V tomto rozsahu už by to bylo na zadání spec. firmě. Na takovém tričku je práce jak na kostele (myšleno s vyšitím). Bylo by to ale fajn.

A tak já napíšu co by se líbilo mě:
Polokošile
barva bílá výšivka černá
vs.
barva černá výšivka zlatá
na prso NWN "oko"
na rukáv Thalijský znak
"Oko" vyšité přímo do trička
Znak jako výšivka kterou si tam může každý kdo chce přišít a kdo nechce bude mít decentní tričko/polokošili na běžné nošení.
Tak a máte to :P . Každý pes jiná ves, nápadů jak blech ve psím kožichu. :mrgreen:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Molly23 »

Omlouvám se trošku za spam, ale ten bahnákův návrh mě inspiroval k nápadu založení vlastního fotbalového družstva :D, mohli bychom vyzvat třeba jiný server k duelu a to by čuměli na naše dresy!

Tenhle post nemá nijak urazit Bahnákův výtvor, mě se to líbí. Jen mi to tohle připomnělo.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Tretas »

Ps. Tretasi dovolil sem si použít tvůj model trika. Snad neva.
Css, tos přehnal!

Hodím vám sem i to bílé, které jsem našel někde na netu, pokud si bude chtít někdo vyhrát. ;)
+přidávám po mojem ořízlé logo Thalie

Jinak to druhé - červené Specku se mi líbí. ;)

PS: Jednoduchý ale efektivní program je PaintNET, je to takové lepší malování.
Attachments
Logo.jpg
Logo.jpg (58.51 KiB) Viewed 8052 times
sablona_tricka (1).jpg
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Tričko "Thalie"

Post by Desmond »

Upraveny logo na vase hokusy-pokusy.
Attachments
logo.jpg
logo.jpg (71.48 KiB) Viewed 8034 times
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Tričko "Thalie"

Post by Desmond »

;)
Attachments
thalie-boy.jpg
thalie-girl.jpg
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Hezký, hezký, je tam pěkná ta kombinace béžové...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Post Reply