tohle je dokonalé, to jsi mi připoměl.. jedno vidko, ale to dám jinam
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Nevím zda jsem to sem nedával... ale musím se přiznat... právě jsem dodělal multiclass Pale Mastera... takže na srazu bacha! Ted je ze mě PGčko jako prase, celej trunaj vyhraju!
Učitelka se ptá dětí ve třídě:"Zná někdo nějakou pranostiku, která se rýmuje?" Pepíček se přihlásí a učitelka ho vyvolá.
"Únor bílý, sílí pole" říká Pepíček.
"To není úplně ono, trochu to uprav Pepíčku."
Pepíček zase říká únor bílý, sílí pole.
"Ne, to není uplně ono, skus to trochu upravit." říka učitelka.
Pepíček se zamyslí a říká:"Únor bílý, sílí pole, pičo vole."
Honzík volá do školy
Honzík:Prosím omluvte dnes jendu z vyučování.
Učitelka: A kdo volá ?
Honzík: Moje matka!!!!
Němec si zaplatí v Čechách střílení medvědů. Sedne si ve čtyři ráno na posed, zvedne se mlha a medvěd jak blázen. Němec namíří s kulovnicí a vystřelí.Praask a trefý ho do ramene. A ten medvěd: tak ty takhle ty němčoure, vyleze za nim na ten posed tam němčoura přefikne přes kalhoty. Němec nemůže chodit týden. Po týdnu se tam vrátí se samopalem. Ve čtyři se zase zvedne mlha, napere mu to do druhého ramene a medvěd: tak ty si nedáš pokoj frajere. Znovu vyleze nahoru a němce zrychtuje tak, že nemůže chodit měsíc.Němec se vrátí s bazukou a řiká ale ted už tě dostanu. Zvedne se mlha, napálí to do medvěda, medvěd uhne a řekne: Poslyš, že ty sem nejezdíš střílet.
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.