prepadeni okradani vykradani pred svedky

Vše ohledně IC postav.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
wallndwill
Nováček
Posts: 33
Joined: 11:45 21. Feb 2011

prepadeni okradani vykradani pred svedky

Post by wallndwill »

Pane gardista.. vidite to telo tady me muly prede dvermi k panu vetesniku, zde v Ivory? jeho telo jeste nevychladlo a jeho vaky jsou vyprazdnene az na par kousku uhli co uz asi nikdo neunesl... nevim co se tu stalo.. to vam opravdu tak vadil ze jste ho nechal zabit? co bylo na nem jineho nez na tamhle se promenadujicim bykovi a hnedakovi // (ňu ňu) // .. ze oni ziji a moje mula ted uz vyprazdnena... a co vy obyvatele ivory a pane domobrance, vzdyt neni ani 18 ta hodina aby vam tu rusil klid nocni,, vzdyt i v hospde je mnoho hosti na tento popoledni cas... tak kdyz uzjste to museli udelat.. tak mi asppon vratte ten tovar.. drrivi ruznych odrud. uhli kuze kury a syrupy.. briska a krovky brouku. proste vsechno co jste vzali z te muly.. prece tady funguje zakon ne? vzdyt nejsme v divocine? od toho tu jste ,aby jste dbal na dodrzovani zakona... teda pardon,,, ja vas mozna osocuju z primeho cinu a pritom jste se jen na to dival.. jak to tu nekdo morduje a pak vykrada... zakony snad plati pro vsechny ne? zadam vysvetleni...




// to mne teda vane nastve takovej hyenismus presd zraky muze zakona.. domobrance a obyvatele ivory... ha dokonce dvou gardistu :-)))
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: prepadeni okradani vykradani pred svedky

Post by Maya »

//už se řeší. Zneužití nepřítomnosti DM ve hře.
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: prepadeni okradani vykradani pred svedky

Post by Prasokralik »

elf v červenočerné zbroji s karmínovým pláštěm dojde pomaličku ke gardistovi v Ivory, kousek od jezírka před Krkovičkovou hospůdkou.

"Ta mrtvola klisny támhle. Byla moje. Chci vědět kdo to udělal, až si ho najdu, skončí hůř než ona."
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Post Reply