Tak jsem se přihlásil do hry a zjistil, že můj problém s nastavením lvl je tu stále

Už začím věřit tomu, že to nepujde odstranit a já budu odkázán hrát na 1 lvlu
Zkoušel jsem opravdu vše. Dokonce jsem založil několik další postav.
Vždy to probíhá takto:
- mám dostačující počet xp na postup
- promluvím s mistrem
- začnu upgradovat lvl
- v dovednostních bodech dám max +1 do jedné dovednosti
- při výpisu o novém lvl, který se dá buď zrušit nebo potvrdit - funguje pouze zrušit. Když kliknu na potvrdit, tak se nic nestane.
Zkoušel jsem všechny možné varianty, věnoval jsem tu opravdu dost času... Jediný možná způsob jak navýšit svůj lvl je ten, když nedám ani jeden dovedností bod. Tehdy mi to jde.
Když se s nějakou moji postavou pokusím neúspěšně nastavit dalš lvl, tak při první relogu mi postava padne defakto na nultý lvl. Ztratím i kouzla, která si člověk volí při zakládní postavy.
Nevím, co dalšího bych mohl já zkusit. Dokonce jsem kompletně reinstaloval NWN, stahnul znovu všechny haky, tlk atd. A stále to samé.
