Pady serveru
Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat 

Re: Pady serveru
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
Re: Pady serveru
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
Re: Pady serveru
Thálijka nějak leží ne ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."