Subrasy
Re: Subrasy
Tento problém jsem zažil na Demoně. U jednoho případě pomohl odinstalovat čeština ze hry a v druhém se dlouho na nic nepřišlo. Byla obnovena postava ze zálohy.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Re: Subrasy
Tak problém vyřešen. Přecijen jsem to nereinstal celé a něco zůstalo. Už je to v pohodě.
Může tedy poprosit o smazání všech mch postav? Mám jich tam moc a dělá mi to v tom zbytečně bordel. Prosím, smažte všechny. Založím si C'ryxe znovu, pak jen ještě požádám o přidělení těch xp za životopis. A vše bude v cajku.
Díky moc, za vyřešení problému!!!!!
Může tedy poprosit o smazání všech mch postav? Mám jich tam moc a dělá mi to v tom zbytečně bordel. Prosím, smažte všechny. Založím si C'ryxe znovu, pak jen ještě požádám o přidělení těch xp za životopis. A vše bude v cajku.
Díky moc, za vyřešení problému!!!!!
Re: Subrasy
No vidis.
Postavy smazany.
Postavy smazany.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.