Tričko "Thalie" ANKETA vzhledu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Vzhled trička - konečné hlasování

1.Miell - triko libovolného tvaru, černé či červené barvy s malým znakem Thalie na levém prsu.
4
5%
2.Rejty - jednoduché triko libovolné barvy (pozdější hlasování), na prsu znak Thalie, na ramenech NWN-oko, na zádech jméno.
6
8%
3.Bahnak - černá polokošile z hrubé a těžké bavlny, malá bílá vyšívka znaku Thalie na levém prsu.
14
18%
4.Radim - černé tričko s tmavě-fialovými švy, znak Thalie na levé prso, NWN-oko na pravý rukáv.
6
8%
5.Theogil - bílá polokošile, černá vyšívka znaku Thalie na levé prso, NWN-oko na pravý rukáv
6
8%
6.Krata - černé triko, na prsu znak Thalie, na rukávech NWN-oko, na zádech jméno
13
17%
7.Berserk - bílé či okrové triko s černými rukávy, znak Thalie na prso, nick na záda spolu s NWN-okem
3
4%
8.Firefox - tmavé či černé triko, znak Thalie na prso, na rukáv(y) NWN-oko + nápis "Neverwinter Nights", na záda jména 1-2 stěžijních postav
5
6%
9.Žorž - tmavá polokošile(triko) se světlým vyšívaným znakem Thalie na pravém prsu. NWN-oko na rukávu. Na zádech nápis: "Thalie - Proč žít jen jednou"
11
14%
10.Tretas - Černé nebo béžové triko, znak Thalie na levém prsu, na rukávu NWN-oko, na zádech nápis: "Thalie - Proč žít jen jednou"
6
8%
11.Speck - Rudé triko se zlatavozeleným lemováním, na levé prso znak Thalie, na rukáv NWN-oko + případně NICK na záda
3
4%
 
Total votes: 77

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Tričko "Thalie" ANKETA vzhledu

Post by Bahnak »

Zdravím všechny
Tak jsme od prvních krůčků došli hezký kus cesty a nyní nás čeká ono rozhodující hlasování, které s konečnou platností určí vzhled "Thalijského Trička"!
Ponechám každému možnost dát svůj hlas až třem vzhledům, které jste si sami mohli navrhnout.
Taktéž ponechám možnost svůj hlas kdykoliv změnit.
Anketa poběží řekněme +/- týden
Zde ještě pro jistotu odkaz na jednotlivé návrhy tak, jak je v plném znění uvedli jednotlivci:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 111&t=5012
Takže směle do toho, ať už konečně víme na co se v létě budeme těšit!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie" ANKETA vzhledu

Post by Bahnak »

Jáááj! Omluva všem, jsem do ankety chtěl zaeditovat ještě ten SPeckuv návrh a rozhodilo to celý hlasování.
Kurdec, tak prosím všechny ještě jednou a už tam žádnej návrh nebudu přidávat.
Specku, měl si na svůj návrh 14 dní, to je fakt skvělý že ho napíšeš až tejden po začátku ankety!!! Tos ho nemohl napsat během těch 14 dní?
Příště na tyhle akce na poslední chvíli fakt kašlu, očividně to udělá akorát bordel místo užitku.
Speck ztrácí 8 bludišťáků!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie" ANKETA vzhledu

Post by Bahnak »

Anketa se chýlí ke konci, kdo ještě nedal svůj hlas ať tak učiní nejpozději do zítřka kdy ji vyhodnotím!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie" ANKETA vzhledu

Post by Bahnak »

Tak vyhodnocení se díky mému zaměstnání decentně protáhlo.
Nejlépe si vedly návrhy Žorže, Kraty a kupodivu mě - Bahňáka.
Vzhledem k tomu, že to bylo dost těsné, uděláme anketu o vzhledu poslední a definitvní jen s možností jednoho hlasu k těmto třem tričkům.
Prozatím děkuji všem kdo se ankety účastní, věřím že tričko "Thalie" již brzy získá svou konečnou podobu!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked