Nový a Drow
Re: Nový a Drow
*zasní se nad dvěma spolupracujícíma rodinama jako to bylo dříve* To by byla jiná
Ale možná až moc teror 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Nový a Drow
"Connection has failed"
"Server is not responding"
Kde muze byt chyba?
Edit: Aha zapomnel jsem zas zmenit verejny kod kdyz mi kamarad zapujcil svuj cd key nez mi prijde muj vlastni set:)
"Server is not responding"
Kde muze byt chyba?
Edit: Aha zapomnel jsem zas zmenit verejny kod kdyz mi kamarad zapujcil svuj cd key nez mi prijde muj vlastni set:)