Číslo označující intenzitu kouzla?
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
za to může uprava thalijských kouzel, neupravená verze plamenné zbraně by trvala 5 herních hodin což je celkem dost dlouhá doba
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Osm vterin to asi nebude.wsweetjane wrote:
A co třeba kouzlo ohnivá zbraň (5) které vydrží na zbrani asi 8 sekund?:-D To je vyloženě funkční záležitost X-D
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
No předtím sem to stopovala - už sem to sem na forum dávala je to na mgické holy útoku, nebo tak něják se jmenuje a opravdu na zbrani nevydrží dýl než asi 15 vteřin je to absolutně nepoužitlné do boje X-Dkucik wrote:Osm vterin to asi nebude.wsweetjane wrote:
A co třeba kouzlo ohnivá zbraň (5) které vydrží na zbrani asi 8 sekund?:-D To je vyloženě funkční záležitost X-D
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
5 kol je 30 vteřin, takže flame weapon (5) bude trvat 30 vteřin přesně, ne 8, ne 15
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Předtim 8, ted 15.. Zkus to ještě dvakrát a třeba se dostaneme na těch 30 s co to má trvat 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
zapálenou zbraň používám a fungovalo to dobře - tedy kolo/caster lvl
v čem je problém?
v čem je problém?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
problém je v tom, že sweetjane se nelíbí, že si koupila hůlku s plamenkou level 5 a trvá jí to jen 30 vteřin (případně 8 nebo 15, podle nálady pisatele)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
30 vteřin pro caster level 5 je naprosto správně jak už je výše napsáno, 1 kolo = 6 vteřin
Chce li někdo lepší ohnivej mazec ať sám jede kouzlícího a nebo chodí s kouzlícím.
Chce li někdo lepší ohnivej mazec ať sám jede kouzlícího a nebo chodí s kouzlícím.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
To nic nemeni na tom, ze je to nepouzitelna vec a neznali zbytecne vyhodi penize... 30 vterin je opravdu malo, nez hulku skovas a dobehnes k prvnimu nepriteli mas pulku v tahu...
Neverim ze kazdej je tu znalec mechaniky NWN, aby si dovedl spocitat, ze se mu ta hulka opravdu za ty penize nevyplati... Jestli by nebylo lepsi misto reci ''jed si prskavku'', podobne predmety stahnout...
Neverim ze kazdej je tu znalec mechaniky NWN, aby si dovedl spocitat, ze se mu ta hulka opravdu za ty penize nevyplati... Jestli by nebylo lepsi misto reci ''jed si prskavku'', podobne predmety stahnout...
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Spíš je mnohem jednodušší mít u sebe nějakou bojeschopnou postavu,které zbraň okouzlím než si stěžovat,že to je nepoužitelné.A 30 vteřin není zase tak málo,aby se to nedalo využít.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Když to někdo neumí použít je to jeho problém. Když si něco koupím, ozkoušm si jak to funguje a pak vím jak to efektivně využít v boji. Ne že naběhnu do boje, začnu používat to an co mi první padne kursor v invu a poté, když to nefunguje, si jdu ztěžovat na forum, jak je to na prd a že by se to mělo stáhnout z prodeje, protože já jsem nemehlo.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
5 kol je dlouhá doba a i postava na nižším levlu si plamenku vychutná.
My plamenku používali na bosse, tam jde o každej bod v DMG.
Dejme tomu že hulku schováváš kolo.
Další kolo běžíš k bossovi.
Za tři kola dejme tomu zaútočíš 9x (war na 10 levlu) z toho 4x mineš
5 zásahů je tak podpořeno o dejme tomu 6DMG ohněm (nevybavuju si číslo zranění, mslím že je ještě vyšší) což je +30 DMG
Což je poměrně slušné... Nehleďe na to že zkušenej hráč předtím vypije flašku rychlosti a hulku, přezbrojení a náběh na soupeře zvládá během necelého kola...
S WM to jde používat ještě lépe aneb proč na low levlu zbožňuju vířivý útok s plamenkou.
Naběhneš (na třeba cca 7.levlu) mezi 5 potvor a spustíš vířivák s plamenkou z hulky, dejme tomu 3x, zasáhneš 4 z 5, což dohromady dá 12 zásahů podpořených ohněm (celkem tedy +72 DMG)
Fakt jde jen o to jak to dokážeš využít... i když natuti je lepší vzít sebou do dungu kámoše klerika nebo wiznu a nechat ho to zakouzlit na tvou zbraň v prodloužené variantě, to pak s plamenou proběhneš půl jeskyně než ohýnek umře.
Ale takhle je Thalka nastavená, boosty jsou vždy lepší od casterů než z itemů, kdyby to bylo vyrovnaně tak by boostování postavou ztrácelo smysl.
My plamenku používali na bosse, tam jde o každej bod v DMG.
Dejme tomu že hulku schováváš kolo.
Další kolo běžíš k bossovi.
Za tři kola dejme tomu zaútočíš 9x (war na 10 levlu) z toho 4x mineš
5 zásahů je tak podpořeno o dejme tomu 6DMG ohněm (nevybavuju si číslo zranění, mslím že je ještě vyšší) což je +30 DMG
Což je poměrně slušné... Nehleďe na to že zkušenej hráč předtím vypije flašku rychlosti a hulku, přezbrojení a náběh na soupeře zvládá během necelého kola...
S WM to jde používat ještě lépe aneb proč na low levlu zbožňuju vířivý útok s plamenkou.
Naběhneš (na třeba cca 7.levlu) mezi 5 potvor a spustíš vířivák s plamenkou z hulky, dejme tomu 3x, zasáhneš 4 z 5, což dohromady dá 12 zásahů podpořených ohněm (celkem tedy +72 DMG)
Fakt jde jen o to jak to dokážeš využít... i když natuti je lepší vzít sebou do dungu kámoše klerika nebo wiznu a nechat ho to zakouzlit na tvou zbraň v prodloužené variantě, to pak s plamenou proběhneš půl jeskyně než ohýnek umře.
Ale takhle je Thalka nastavená, boosty jsou vždy lepší od casterů než z itemů, kdyby to bylo vyrovnaně tak by boostování postavou ztrácelo smysl.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1