Tričko "Thalie"

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Tričko "Thalie"

Post by Krata »

když už ne černou tak aspon nějakou tmavou :) .. ale fajn podřídim se většina, hlavně ne nějakou světle lososovou, tyrkisovou nebo aquamarinovou nebo podobný hovadiny.. i to bílé by snad ušlo, jen na něm bude vidět každej sebemenší bordel

souhlasim se znakem Thalie na prso, oko NWN na rameno a na záda jméno.. pokud by chtěl někdo nějakou hlášku tak si to triko snad může vytunit později po svém, ne?
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Tričko "Thalie"

Post by Desmond »

To jmeno na zada by to asi osklive prodrazilo.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Tak nějak přemejšlím jak sestavit tu novou anketu.
Buď by měla desítky řádků a každej by si klikl na to svoje, nebo nevím...

Ale asi tedy nejdříve musíme zvolit co vlastně chceme a teprve potom zvolíme kdo nám to udělá.

V barvě zatím jasno asi rozhodně nemáme.
V logu koukám je to jednotnější, hodně se zde objevil ten znak Thalie ze stránek.
Asi začnu anketou na tohle téma.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Tričko "Thalie"

Post by Krata »

barvu bude asi těžké zvolit, mě osobně by stačila nějaká tmavější barva.. aby to bylo jednoduché a levné, nechal bych udělat znak Thalie z fora na pravé prso a jmenovku a další hlášky bych nechal na jednotlivcích.. lepší najít nějaké neutrální řešení a at si každej pozdějí své nápady instaluje na tričko jak chce, než najít správnej kompromis mezi tolika návrhy
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Tak nápadů padlo za tu dobu poměrně hodně, po dlouhých úvahách zakládám nový topic s jednotlivými návrhy.
Každý kdo uvede návrh se tak může stát potenciálním autorem trika "Thalie"
Každý z uvedených příspěvků se pak objeví ve veřejné anketě.
Co myslíte, bude to cesta jakou se dá to triko zvolit nebo je to špatnej nápad?
Já doufám že tak hroznej není, prostě kdo má nějakou vizi at ji tam postne a kdo bude chtít mu pak v anketě dá svůj hlas.
Zvažuji že by pak třeba v anketě mohli lidé zvolit více možností, aby se dal určit kompromis co nejlépe.
Co říkáte?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Rejty »

Určitě dát v anketě více možností. Komu to bude jedno, může hlasovat pro všechny návrhny a nebo pro všechny kromě toho, co se mu nelíbí.

Ještě bych v tý anketě hlasoval o vzhledu a barvě. Vzhled je koukám celkem jednotný - znak Thalie na prsou (nalevo nebo napravo, to už je jedno), logo NWN na rukávu, popř. na zádech jméno (hodnost atd.).
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

OK, nikdo se koukám do toho navrhování nemá tak to asi udělám tak, že projedu celý ten topic a co bude znít zajímavě prostě zedituju přímo do toho Topicu k sobě, něco jako seznam.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Hm, návrhy se nějak přestaly hýbat, nechám ještě nějakej ten den návrhy otevřené, ale už bych rád rozjel tu anketu a určil tak definitivně vzhled trička. Následovat pak bude debata nad výrobcem, naceňování a vůbec poptávka.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Tak vzhled jsme si už zvolili, myslím že Kratuv vzhled se bude všem líbit a každý bude na své tričko poprávu hrdý!
Má někdo nějaký nápad kde to nechat ušít? Padlo tady dost možností tak doufám že to nenecháme plavat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by kucik »

Jo, zeptam se znamyho, kde si nechavaj delat trika a za kolik. Jsou z dobryho matrose a vypada to, ze vysijou cokoliv.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

Psal jsem Daanrimu, protože hned na začátku říkal že by to dokázal udělat na svoji firmu za velkoobchodní cenu.
Snad se nebude zlobit když zde uvedu jeho PM na dotaz kolik by tak stálo přes něj to Kratovo tričko vyrobit:
Daanri wrote:klasicke tricko Adler 160

Kvalitné tričko strednej gramáže vhodné na potlač a výšivku. Okrúhlý priekrčník, vynikajúca kvalita materiálu a šitia, všetky švy zdvojené. Spevňujúca ramenná páska, dvojfarebná saténová etiketa. Trup je po stranách bez švov.

Špecifikácia: 100 % bavlna, Single Jersey, 160 g/m2
Veľkosti: XS, S, M. L ,XL ,XXL, XXXL

Cena do 10ks 2,69 €, nad 10ks 2,36 € (velkoobchodne nakupne ceny)

tricko Adler 200

Kvalitné tričko vysokej gramáže vhodné na potlač a výšivku. Reprezentatívny darčekový predmet, okrúhlý priekrčník s 5 % elasténom. Vynikajúca kvalita materiálu a šitia. Všetky švy sú zdvojené. Spevňujúca ramenná páska. Tkaná etiketa. Trup je po stranách bez švov.

Špecifikácia: 100 % bavlna, Single Jersey, 200 g/m2
Veľkosti: XS, S, M, L, XL, XXL

Cena do 10ks 3,08 €, nad 10ks 2,70 € (velkoobchodne nakupne ceny)

Farba moze byt akakolvek - v konecnom dosledku mozem objednak farby kazdemu inu, tam to zalezi len na cene od poctu. Pripadne aj rozny vyzor s V okolo krku, pripadne colormix (dve farby), pripadne pre zeny tielka, alebo aj polokosele. Vsetko vsak znacka Adler, casom bude aj Fruit of Loom a Promostar (ale to neviem povedat kedy max 2-3mesiace).

Potlac ti neviem takto rychlo povedat, tam to musim dat graficke preratat na velkost ake by boli naklady - tam to zalezi od velkosti kazdej tlacenej casti - ale tipujem tak okolo +/- cca 5-6€.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Tričko "Thalie"

Post by -speck- »

Takže cca triko za 10 éček? To není moc, to je dosti přijatelná cena si myslím ne? Na to že budeme míti prostě unikáty svoje 8)
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Tričko "Thalie"

Post by Daanri »

Nezlobim, Bahnaku v pohode zes to dal sem. Pripadne ak ma aj niekto iny nake moznosti tak sa to tu bude aspon dobre porovnavat.

Ceny triciek su konecne, tu tlac cez vikend nezistim, ale pochybujem, ze by to bolo viac. Mozem dokonca spravit jedno vzorove a odfotit a obrazok hodit sem.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Tričko "Thalie"

Post by Bahnak »

To zní výborně, kdyžtak udělej jako první vzorové to pro mě: tedy na zádech nápis "Bahňák" a nafoť to, kačky ti pak rád pošlu třeba na učet...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Tričko "Thalie"

Post by Práček »

už to asi upadlo v zapomění, ale : jak to vypadá s těma tričkama? pořád čekám nějakou zprávu a ono nic... budou třeba na podzimním srazu? (aspon by byla velká motivace tam jet :) )
Image
Post Reply