Pri pokusu o pripojeni ve hre to najde server a pri pokusu o prihlaseni skonci s connection timeout.
Jak dal? Hledal jsem kde by se dala hra koupit, ale nenasel. Da se nejak hrat na thalii i bez toho?
Nikdo z nás taky nepsal,že máme něco sosnutý a můj případ to není.To byla jen rada jak se to dá udělat jinak.Tashara wrote:fuj, nikdy bych neradil jak a kde piratit, je to total hnus teda... kor kdyz hra stoji tri krabky cigaret, deset piv nebo tak podobne... chapu, kdyz si nekdo sosne 3DSko nebo tak neco, v cem se jen uci, ale hru za 250?