Obranné číslo
Re: Obranné číslo
Já su bitkař ne obránce
,stačí říct a budu tankovat
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Obranné číslo
chtěl bych se zeptat, jak je to tu přesně s bonusem do AC z akrobacie? nikde jsem nic konkrétního nenašel, jen jsem tu z příspěvků pochopil, že se asi nějak redukuje podle vybavení.... a přidává tu stejně jako v SP 1AC za 5 tumble?
Re: Obranné číslo
Přesně tak... 5bodů akrobacie máš 1bod k AC.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Obranné číslo
takže s 30ti body v tumble budu mít +6AC i v plné plátovce a 8 bodech v obratnosti?
Re: Obranné číslo
teď koukám, že jsem tu jeden příspěvek přehlídl, kde to je napsaný, tak se omlouvám za zbytečný posty a děkuji za odpověd 
Re: Obranné číslo
Není za co.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."