pvp test
pvp test
zdravím, mám dotaz, případně i prosbu...
Bylo by možné si s někým vyzkoušet na testovacím modulu bojeschopnost mého buildu v pvp s postavama, který jsou stavěný podle možností thalie? chtěl bych tu začít hrát, ale nejsem schopnej se odhodlat, protože se bojím, že mě po několika měsících expení budou ohrožovat i postavy na nižších levelech. Multiplayer v nwn jsem hrál jen kdysi dávno na zcela odlišně navrženým serveru a moje představa souboje zde je založná pouze na tom, co jsem si přečetl na stránkách a foru.
Vím že toho chci moc, ale za zeptání nic nedám (leda svoji pověst:))
Bylo by možné si s někým vyzkoušet na testovacím modulu bojeschopnost mého buildu v pvp s postavama, který jsou stavěný podle možností thalie? chtěl bych tu začít hrát, ale nejsem schopnej se odhodlat, protože se bojím, že mě po několika měsících expení budou ohrožovat i postavy na nižších levelech. Multiplayer v nwn jsem hrál jen kdysi dávno na zcela odlišně navrženým serveru a moje představa souboje zde je založná pouze na tom, co jsem si přečetl na stránkách a foru.
Vím že toho chci moc, ale za zeptání nic nedám (leda svoji pověst:))
Re: pvp test
S čim chceš poject?
Klidně to s tebou zkusim 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: pvp test
mám nachystanýho klerdu a teď mě ještě napadlo postavit něco na barbara, ale netuším jak tu funguje terrifying rage, bylo by hezké všechny hnedka vystrašit 
Re: pvp test
Funguje tak jak má, pokud se nepletu. To znamená dle NWN wiki ne?maxik wrote:mám nachystanýho klerdu a teď mě ještě napadlo postavit něco na barbara, ale netuším jak tu funguje terrifying rage, bylo by hezké všechny hnedka vystrašit
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: pvp test
jo jen to chce cist poradne, ne vsechny, ale vsechny se stejnym, nebo nizsim lvlem (hitdice) nez jsi sam, kteri nesavnou tvoje DC... Dc nejni problem vyhnat do hranic ktere savnout nejdou, nepocita se bonus za spellcraft atd, ale ten lvlik je kamen urazu... BTW neni to strach, ma to jen efekt strachu, postava stuhne na miste, neco jako paralyza...maxik wrote:mám nachystanýho klerdu a teď mě ještě napadlo postavit něco na barbara, ale netuším jak tu funguje terrifying rage, bylo by hezké všechny hnedka vystrašit
edit: uklik s citaci opraven
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: pvp test
Funguje dobre mam to vyzkouseny ... ale treba u hakovcu a klepetnacu psyoniku to nefunguje protoze se to tvari jako paralizamaxik wrote:mám nachystanýho klerdu a teď mě ještě napadlo postavit něco na barbara, ale netuším jak tu funguje terrifying rage, bylo by hezké všechny hnedka vystrašit
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: pvp test
já to četl neboj, akorát jsem to teda pochopil tak, že to vystraší (znehybní) pouze nepřátele na nižším levelu, jestli to vystraší i ty na stejným lvl, tak je to ještě lepšíTashara wrote: jo jen to chce cist poradne, ne vsechny, ale vsechny se stejnym, nebo nizsim lvlem (hitdice) nez jsi sam, kteri nesavnou tvoje DC... Dc nejni problem vyhnat do hranic ktere savnout nejdou, nepocita se bonus za spellcraft atd, ale ten lvlik je kamen urazu... BTW neni to strach, ma to jen efekt strachu, postava stuhne na miste, neco jako paralyza...
edit: uklik s citaci opraven
Re: pvp test
no mozne je ze jen na nizsim, ja to necetl uz sto let, jen mi prislo, ze kdyz jsi rekl, ze vsechno vystrasis, ze jsi tomu neporozumel, tak jsem pisnul, no.
Re: pvp test
no já už si plánoval jak budu 30. lvl a většina ostatních bude mít nižšíTashara wrote:no mozne je ze jen na nizsim, ja to necetl uz sto let, jen mi prislo, ze kdyz jsi rekl, ze vsechno vystrasis, ze jsi tomu neporozumel, tak jsem pisnul, no.
...ale kdyby tu někdo mohl napsat, jesti to funguje i na stejný lvl, tak bych byl rád, když jsem to zkoušel v testmodulu, tak mi to nad fackovacího panáka s levelem 30 sice hodilo lebky, ale on vesele útočil dál (u vyššího lvl to lebky neukázalo, na nižším neútočil), takže jsem z toho taky trochu zmatenej
Re: pvp test
Hmm,ja myslel že PvP je na Thali zakazano ?Aspoń o tom byla někde na foru zminka. Takže maxiku se nemusiš bat....pojedou tě tay akorat drowici a nějaky ten evil,ale ze vši noblesou a perfektně zahranym RP. 
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: pvp test
Specifics: While the barbarian is raging, any enemy (with less than the barbarian's hit dice) that comes close to him must make a will save opposed by the barbarian's intimidate check or become panicked for 1d3 rounds. Opponents with up to twice the barbarian's hit dice will not flee but will receive a -2 penalty to attack and saving throw rolls. Creatures with more than at least twice the barbarian's hit dice are not affected by the rage.
- Menší lvl než ty si hazi proti tvému zastrašování s vůlí, když nehodí panika na 1 -3 kola = umlatis ho jako rolku salámu, když si to nehodí
- oponenti od stejného lvl jako brabar do dvojnásobku tvého lvl neutecou, ale pokud si nehodí zachranný hod fostanou -2 na utok a zachranné hody.
- vobludy, které maji vice jak dvojnásobek tveho lvl si ani nehází (nevedel jsem ze je možný vyšší než lvl 40 u voblud)
- Menší lvl než ty si hazi proti tvému zastrašování s vůlí, když nehodí panika na 1 -3 kola = umlatis ho jako rolku salámu, když si to nehodí
- oponenti od stejného lvl jako brabar do dvojnásobku tvého lvl neutecou, ale pokud si nehodí zachranný hod fostanou -2 na utok a zachranné hody.
- vobludy, které maji vice jak dvojnásobek tveho lvl si ani nehází (nevedel jsem ze je možný vyšší než lvl 40 u voblud)