http://www.b5a.cz/main
Bitva pěti armád
Bitva pěti armád
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Bitva pěti armád
Já bych do toho i klidně šel,ále sem línej to teď všechno pročítat.
Nechceš to shrnout tak nějak do kostky co je všechno potřeba?Pokud bych musel kupovat nějaký kvanta věcí tak na to v současný době nemám
Nechceš to shrnout tak nějak do kostky co je všechno potřeba?Pokud bych musel kupovat nějaký kvanta věcí tak na to v současný době nemám
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Bitva pěti armád
- tak zásadní je dlouhá násada od hokejky........ obalená něčím mekkým (jo je to čunárna, ale vitězové nevolí těžké zbrane, do světa světelných mečů - hokejka jediná stíhá no....). A páska na koberce, aby to drželo;)
- za zlouna ti bude stačit uhlí a popel a starej pytel s dírou na ruce a hlavu,
Náklady mizivé:), nejvyšší jsou za alkohol , jídlo a cestu.
- za zlouna ti bude stačit uhlí a popel a starej pytel s dírou na ruce a hlavu,
Náklady mizivé:), nejvyšší jsou za alkohol , jídlo a cestu.
Re: Bitva pěti armád
On se tam najde i někdo s čistym neošetřenym bokenem. Takže si vem sebou do kapsy boxera třeba.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Bitva pěti armád
Tak zbraně tam snad procházej schvalováním od organizátorů. Osobně mám meč právě z hokejky,karmitaky,chemoprenu a stříbrné pásky. Je to dost lehký vyrobit. Chci jít za skřeta, takže to vidím na obyč kalhoty pošité různými zbytky kůží, do toho si vyrobim části zbroje a oříškem bude maska. Zatím nevím jak ji vyrobit tak aby něco vydržela a vypadala reálně. Nemáte tip?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Bitva pěti armád
*Nazouvá a utahaje glády* Tak přijeď, já ti udělám skřetí tvář
Pak se jen pomaluješ černou 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Bitva pěti armád
podle mneje pro skřety dobrá modrá barva v kombinaci s černou. Nějaká červená pak na doplnění v rámci bitvy.) Masky bývají šíleně nepohodlné a znesnadnují výhled a když je vedro no fuj.
Pokud ti rostou vousy, doporučuji se dva tři týdny před akci neholit.... skalní příznivec by si už dva roky před akcí nechal růst dredy. pochopitelne jhako skřet se nesmíš minimálně 14 dní před akcí mejt spodní prádlo neměn stejně dlouhou dobu.... nejmín
Pokud ti rostou vousy, doporučuji se dva tři týdny před akci neholit.... skalní příznivec by si už dva roky před akcí nechal růst dredy. pochopitelne jhako skřet se nesmíš minimálně 14 dní před akcí mejt spodní prádlo neměn stejně dlouhou dobu.... nejmín
Re: Bitva pěti armád
hlavně večerní skřetí brloh s chlastem a pogem bude stát za to 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Bitva pěti armád
No, loni jsem třeba na Krnovském BPA kontroloval zbraně já, takový meč byl označen za "DILDO" a vhozen na hromadu odpadu. To co popisuješ bylo považováno za zbraň vhodnou k dřevěnému šermování před 10 lety, od té doby pravidla pro zbraně hodně změnily tvář, takové "cosi" co popisuješ bych v životě nepustil do hry.Alvarion wrote:- tak zásadní je dlouhá násada od hokejky........ obalená něčím mekkým (jo je to čunárna, ale vitězové nevolí těžké zbrane, do světa světelných mečů - hokejka jediná stíhá no....)
Pokud je jádrem meče hokejka, tak je stejně třeba udělat desítky estetických uprav za pomocí měkčidel, jekoru, atd. aby zbraň neměla kruhový průřez.
Zbraně mají své minimální i maximální váhy, povinné rozměry délky, velikost měkčení, materiály, hrany, musí být označená čepel tad.
Doporučuji si nastudovat pravidla před tím, než vyrazím s kobercovkou a pilou do kůlny vytvářet svůj meč.
Rozhodně nedoporučuji vyrazit na akci s hokejkou obalenou molitanem ala zmíněné "DILDO" protože:
A) Budeš všem lidem co mají za sebou alespoň jednu bitvu pro smích
B) Uděláš si tak docela blbý jméno
C) Riskuješ že nebudeš vpuštěn s tímto klackem do hry
Každá větší bitva v ČR má své vlastní pravidla pro zbraně, ty pro BPA 2011 v Doksech najdete zde:
http://www.b5a.cz/navdat/schvalovani_zbrani.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/uvodpokyny.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/nasady.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/barveni.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/materialy.pdf
A pojednání k jednotlivým druhům zbraní:
http://www.b5a.cz/navdat/mece.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/sekery.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/palcat.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/kuse.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/luky.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/stity_nove.pdf
http://www.b5a.cz/navdat/kopi.pdf
A samozřejmě kompletn pravidla pro zbraně, kostýmy a tak vůbec...:
http://www.b5a.cz/dokumenty/pravidla/b5 ... i_info.rtf
Na Doksy asi nejedu, leda bych měl hodně volného času (nepravděpodobné) a spoustu peněz na chlast (pravděpodobnější).
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Bitva pěti armád
Jééé to mám skoro za barákem
to se na vás podívám 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Bitva pěti armád
jediné s čím si ještě nevím rady je skřetí maska. Nemáte někdo tip jak na to?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Bitva pěti armád
Vyběhni do lesa s pořádnou sekerou a umlať divočáka, ufikni hlavu,stáhni z kůže a pak si vepřovou masku uprav k obrazu svémutao kan wrote:jediné s čím si ještě nevím rady je skřetí maska. Nemáte někdo tip jak na to?
ale bacha divočáci maj docela vysoky lvl a dost hpček!!
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Bitva pěti armád
Doporučuji jednoduchou latexovou masku, kterou si nabarvíš přímo na místě vždy stejnou barvou jako zbytek viditelných částí těla (hlava, krk, ruce, případně celé tělo)tao kan wrote:jediné s čím si ještě nevím rady je skřetí maska. Nemáte někdo tip jak na to?
Obsáhlé návody jsou všechny zde:
http://forum.snaga.cz/index.php
Jen se musíš registrovat
Jinak něco pro volnou inspiraci zde:
http://www.spatcave.com/orc.htm
http://raia.rajce.idnes.cz/skreti_troll ... ce_motivy/
Výroba masky je zdánlivě náročná, ale není tomu tak.
Já si za černou vždy vystačil s falešnýma ušima a nosem (dá se to koupit v normálním obchodu s kravinama nebo na eshopech), které jsem pak nabarvil na místě.
Latexové masky mají ale lepší vzhled a skřeta z tebe opravdu udělají. (Nedoporučuji pak ukazovat rodičům, mají tendenci křičet, utíkat nebo vás chtít zabít)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Bitva pěti armád
Už je to dlouho co sem byl nasposled na nějaký dřevárně... Osobně však preferuju obouruční těžké zbraně
Má krásná obouruční sekera nejen, že vypadala jako sekera a byla dokonce i měkká, ale měla i dobrou váhu. S šermířema si s tim i docela zabojuješ a malé děti s kydlítkama po zásahu timhle lítaj do všech stran. To si teprv akci užiješ

Má krásná obouruční sekera nejen, že vypadala jako sekera a byla dokonce i měkká, ale měla i dobrou váhu. S šermířema si s tim i docela zabojuješ a malé děti s kydlítkama po zásahu timhle lítaj do všech stran. To si teprv akci užiješ
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
