Nejde u překupníka dát ňákou podmínku aby vykoupil stejnou věc jen třeba 5x?
Alespoň u těch polotovaru.Je to hrůza se koukat do nabídky a čekat takovou dobu
a k tomu ještě někomu ztěžovat hraní pořádnejma lagama
Tak zrovna u tohoto případu má možnost prodeje u vetešníka v Ivory, kožešníka v Karathě, etc.davidsoft wrote:Když někdo stáhne třeba patnáct kůží jezevce a nemá trezor, tak kde je pak má prodat?
To ano, ale ten už to nikomu dalšímu neprodá, takže to nikomu nepomůže. V zájmu kupujících je, aby na trhu byla co největší konkurence, která pak v důsledku tržních principů tlačí ceny dolu. Jakékoliv kapacitní omezování překupníka zvýhodňuje některé prodejce (např. ty, kdo tam tu surovinu dali dřív).pepa48 wrote:Tak zrovna u tohoto případu má možnost prodeje u vetešníka v Ivory, kožešníka v Karathě, etc.davidsoft wrote:Když někdo stáhne třeba patnáct kůží jezevce a nemá trezor, tak kde je pak má prodat?