Page 68 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:01 22. Oct 2012
by kucik
Barbar321 wrote:98.0% hvězdného prstenu s rubínem
...pád serveru
To si nemohl spadnout za dvě minuty ???

To máš fuk. Stejně by se to nestihlo uložit

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:06 22. Oct 2012
by Nalkanar
Ale jo. Pokud po dokončení výrobku dáš duši, tak to pak přežije i pád.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:18 22. Oct 2012
by Prasokralik
-RoF- wrote:Vilma když zjistí kolik osob je v Isilu a ne u ní v hospě a následná reakce Riena.
Vilmawien Gener: A pak je hospoda prázdná...
Rien: Nebreč.
------------------
A pak mě dostalo tohle .....
Johannes při přednášení básně .....
Rien: *hltá Johanna zamilovaným pohledem*
Johannes Aldering: Ve víře v Juanu byl vychován *ujede mu tón, když si všimne Rienova pohledu* a stal se z něj dobrý, čestný pán.
No vidíš, a tos neviděl jak spolu Rien a Johannes tančí! Chachá!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:04 25. Oct 2012
by Molly23
Nedávno se mi stalo ve hře, že Lareth *lehce drnká prsty na kytaru* a já měl samozřejmě v té době staženou hudbu ve hře na nula a zrovna mi hrálo tohle
http://www.youtube.com/watch?v=f4E8CbVNzbk
Představa Larethy na tom podiu mě fakt pobavila

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:09 25. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:Nedávno se mi stalo ve hře, že Lareth *lehce drnká prsty na kytaru* a já měl samozřejmě v té době staženou hudbu ve hře na nula a zrovna mi hrálo tohle
http://www.youtube.com/watch?v=f4E8CbVNzbk
Představa Larethy na tom podiu mě fakt pobavila

Jo, přesně tohle jsem chtěla tím hvězdičkováním naznačit.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:51 25. Oct 2012
by Kathermara
Vodní elementál, kterého jsem vyvolala na pokoji. Sejmul mě na dvě rány a můj bráška mě polonahou musel tahat ke knězi. Aneb jak to dopadá, když chcete někoho vzbudit. Žertíky se nevyplácí

Jo, dostalo mě to totálně xD
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:02 26. Oct 2012
by -RoF-
Kathermara wrote:Vodní elementál, kterého jsem vyvolala na pokoji. Sejmul mě na dvě rány a můj bráška mě polonahou musel tahat ke knězi. Aneb jak to dopadá, když chcete někoho vzbudit. Žertíky se nevyplácí

Jo, dostalo mě to totálně xD

Jo vodník je mrcha, moje druidka s tím kdysi blbla, když se radovala, že to umí. Samozřejmě hodila utopení a zabila sebe a ještě jednoho low lvla
Mě včera pobavila naštvaná osoba, která si v městě vedla golema (toho od mága vyvolaného) a má postava neváhala a sejmula ho.

..... "můžeš říct, že ten golem tě pronásledoval a já ho zabila, udělala jsem dobrý skutek, ted mi naroste peří *ohlédne se na křídla* zase nic"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:07 26. Oct 2012
by sendys
jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:47 26. Oct 2012
by Snekoun
sendys wrote:jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis

IC : Jojo to byla Markita Červená - zapálený vyvolávač tvorů
Taky tam pak hudrovala ještě pěknou chvíli
OOC : Bohužel popis golema nejsem schopen vidět, jelikož když já kliknu na "očíčko" golema, tak se mi zobrazí tabůlka s vlastnostmi. Když jsem si to vybíral při levelu tak jsem si žádného popisu nevšimnul
ad : Sendys - rozhovor o aasimarech
citace z reálii na webu :
Aasimaři jsou potomky nebeských stvoření, celestialů andělských sfér. Mají v sobě krev nadpozemských bytostí, stvoření Světla a mají proto zvláštní vztah k uctívání a víře.
= tvorové z andělských sfér se mohou nazývat andělé
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:51 26. Oct 2012
by sendys
Snekoun wrote:sendys wrote:jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis

IC : Jojo to byla Markita Červená - zapálený vyvolávač tvorů
Taky tam pak hudrovala ještě pěknou chvíli
OOC : Bohužel popis golema nejsem schopen vidět, jelikož když já kliknu na "očíčko" golema, tak se mi zobrazí tabůlka s vlastnostmi. Když jsem si to vybíral při levelu tak jsem si žádného popisu nevšimnul
ad : Sendys - rozhovor o aasimarech
citace z reálii na webu :
Aasimaři jsou potomky nebeských stvoření, celestialů andělských sfér. Mají v sobě krev nadpozemských bytostí, stvoření Světla a mají proto zvláštní vztah k uctívání a víře.
= tvorové z andělských sfér se mohou nazývat anděléno ale jsou to Celestialove ne andele

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:06 26. Oct 2012
by Kathermara
Právě, předtím mi pokaždé vyšel a zrovna jak na potvoru xD
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:36 30. Oct 2012
by rosnicka
kůn co má účet v bance
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:04 30. Oct 2012
by Barbar321
13:50 očarovávám si v klídku zbraň
13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení
bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:19 30. Oct 2012
by Aulus
Barbar321 wrote:13:50 očarovávám si v klídku zbraň
13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení
bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení?

Já myslím, že jo. Napiš mi do PM, co se ti ztratilo a nějak to pořešíme.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:18 30. Oct 2012
by Sielencer
Barbar321 wrote:13:50 očarovávám si v klídku zbraň
13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení
bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení?

A já si už myslel, že jsem se stal obětí virtuálního podvodu aneb že já hlupák platil předem

.