Page 68 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:01 22. Oct 2012
by kucik
Barbar321 wrote:98.0% hvězdného prstenu s rubínem

...pád serveru :shock: :shock: :shock:

To si nemohl spadnout za dvě minuty ??? :evil:
To máš fuk. Stejně by se to nestihlo uložit :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:06 22. Oct 2012
by Nalkanar
Ale jo. Pokud po dokončení výrobku dáš duši, tak to pak přežije i pád.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:18 22. Oct 2012
by Prasokralik
-RoF- wrote:Vilma když zjistí kolik osob je v Isilu a ne u ní v hospě a následná reakce Riena. :D :D :D
Vilmawien Gener: A pak je hospoda prázdná...
Rien: Nebreč.
------------------

A pak mě dostalo tohle ..... :D :twisted:

Johannes při přednášení básně .....
Rien: *hltá Johanna zamilovaným pohledem*
Johannes Aldering: Ve víře v Juanu byl vychován *ujede mu tón, když si všimne Rienova pohledu* a stal se z něj dobrý, čestný pán.
No vidíš, a tos neviděl jak spolu Rien a Johannes tančí! Chachá!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:04 25. Oct 2012
by Molly23
Nedávno se mi stalo ve hře, že Lareth *lehce drnká prsty na kytaru* a já měl samozřejmě v té době staženou hudbu ve hře na nula a zrovna mi hrálo tohle :D http://www.youtube.com/watch?v=f4E8CbVNzbk

Představa Larethy na tom podiu mě fakt pobavila :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:09 25. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:Nedávno se mi stalo ve hře, že Lareth *lehce drnká prsty na kytaru* a já měl samozřejmě v té době staženou hudbu ve hře na nula a zrovna mi hrálo tohle :D http://www.youtube.com/watch?v=f4E8CbVNzbk

Představa Larethy na tom podiu mě fakt pobavila :)
Jo, přesně tohle jsem chtěla tím hvězdičkováním naznačit. :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:51 25. Oct 2012
by Kathermara
Vodní elementál, kterého jsem vyvolala na pokoji. Sejmul mě na dvě rány a můj bráška mě polonahou musel tahat ke knězi. Aneb jak to dopadá, když chcete někoho vzbudit. Žertíky se nevyplácí :D Jo, dostalo mě to totálně xD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:02 26. Oct 2012
by -RoF-
Kathermara wrote:Vodní elementál, kterého jsem vyvolala na pokoji. Sejmul mě na dvě rány a můj bráška mě polonahou musel tahat ke knězi. Aneb jak to dopadá, když chcete někoho vzbudit. Žertíky se nevyplácí :D Jo, dostalo mě to totálně xD
:D Jo vodník je mrcha, moje druidka s tím kdysi blbla, když se radovala, že to umí. Samozřejmě hodila utopení a zabila sebe a ještě jednoho low lvla :D

Mě včera pobavila naštvaná osoba, která si v městě vedla golema (toho od mága vyvolaného) a má postava neváhala a sejmula ho. :twisted: ..... "můžeš říct, že ten golem tě pronásledoval a já ho zabila, udělala jsem dobrý skutek, ted mi naroste peří *ohlédne se na křídla* zase nic"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:07 26. Oct 2012
by sendys
jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:47 26. Oct 2012
by Snekoun
sendys wrote:jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis :)
IC : Jojo to byla Markita Červená - zapálený vyvolávač tvorů :lol:
Taky tam pak hudrovala ještě pěknou chvíli :wall:

OOC : Bohužel popis golema nejsem schopen vidět, jelikož když já kliknu na "očíčko" golema, tak se mi zobrazí tabůlka s vlastnostmi. Když jsem si to vybíral při levelu tak jsem si žádného popisu nevšimnul :roll:

ad : Sendys - rozhovor o aasimarech
citace z reálii na webu : Aasimaři jsou potomky nebeských stvoření, celestialů andělských sfér. Mají v sobě krev nadpozemských bytostí, stvoření Světla a mají proto zvláštní vztah k uctívání a víře.
= tvorové z andělských sfér se mohou nazývat andělé

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:51 26. Oct 2012
by sendys
Snekoun wrote:
sendys wrote:jojo dotyčný si stěžoval doporučil jsem mu si pročíst golemův popis :)
IC : Jojo to byla Markita Červená - zapálený vyvolávač tvorů :lol:
Taky tam pak hudrovala ještě pěknou chvíli :wall:

OOC : Bohužel popis golema nejsem schopen vidět, jelikož když já kliknu na "očíčko" golema, tak se mi zobrazí tabůlka s vlastnostmi. Když jsem si to vybíral při levelu tak jsem si žádného popisu nevšimnul :roll:

ad : Sendys - rozhovor o aasimarech
citace z reálii na webu : Aasimaři jsou potomky nebeských stvoření, celestialů andělských sfér. Mají v sobě krev nadpozemských bytostí, stvoření Světla a mají proto zvláštní vztah k uctívání a víře.
= tvorové z andělských sfér se mohou nazývat anděléno ale jsou to Celestialove ne andele :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:06 26. Oct 2012
by Kathermara
Právě, předtím mi pokaždé vyšel a zrovna jak na potvoru xD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:36 30. Oct 2012
by rosnicka
kůn co má účet v bance

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:04 30. Oct 2012
by Barbar321
13:50 očarovávám si v klídku zbraň

13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení :shock: :shock: :shock:

bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení? :oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:19 30. Oct 2012
by Aulus
Barbar321 wrote:13:50 očarovávám si v klídku zbraň

13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení :shock: :shock: :shock:

bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení? :oops:
Já myslím, že jo. Napiš mi do PM, co se ti ztratilo a nějak to pořešíme. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:18 30. Oct 2012
by Sielencer
Barbar321 wrote:13:50 očarovávám si v klídku zbraň

13:53 chyba při načítání stránky => průvodce problému připojení :shock: :shock: :shock:

bylo by možný aspoň něco získat zpět i když se jednalo o pánovaný restart a neplánované ukončení internetového připojení? :oops:
A já si už myslel, že jsem se stal obětí virtuálního podvodu aneb že já hlupák platil předem ;-).