Page 69 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:11 02. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Diskuze na tema, co ma ktera postava u sebe pro stesti mi jako reakce prisel Tell: "Ja mam pro stesti v invu mrtvolu Gila" :wall: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:32 02. Nov 2012
by Barbar321
Milí krafteři. Jistě toto znáte také:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:49 02. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Barbar321 wrote:Milí krafteři. Jistě toto znáte také:
Muj rekord je zatim 14 za sebou, 16 s jednim zlepsenim :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:52 02. Nov 2012
by Derken-
Já měl jednou 98,6% a povedlo se mi to nakonec rozbít :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:09 02. Nov 2012
by Kathermara
Dvě slova: Belforan včera :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:55 02. Nov 2012
by -RoF-
Kathermara wrote:Dvě slova: Belforan včera :wall:
Joo je s ním sranda :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:40 03. Nov 2012
by Krysak
Dávám to sem. Dostali jsme Linu Arnu a zahnali na útěk dalšího epika jmeénem Amanda.
No myslím že jsme byli tak o 15 lvl níž v součtu:).

Proč to říkám, dostala mne Lina, ona se na zemi svázaná hihnala..... povrchnani trošku trénovat strach ze smrti, nebo ji začneme rozsévat, bojte se o svého avatárka:)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:19 03. Nov 2012
by rosnicka
Krysak wrote:Dávám to sem. Dostali jsme Linu Arnu a zahnali na útěk dalšího epika jmeénem Amanda.
No myslím že jsme byli tak o 15 lvl níž v součtu:).

Proč to říkám, dostala mne Lina, ona se na zemi svázaná hihnala..... povrchnani trošku trénovat strach ze smrti, nebo ji začneme rozsévat, bojte se o svého avatárka:)
kdyz je nekdo statej palenkou tak nebreci, ale hihna se preci . nemeli jste ji nutit pit kdyz je abstinent :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:41 03. Nov 2012
by Molly23
Vilma vracející se z kalby :D...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:58 03. Nov 2012
by Amber
Spontánní oslava* na počest Lareth... hlavně, že začala bez ní! :lol: :wall:


*pozn.: oslava čti ožíračka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:03 03. Nov 2012
by Prasokralik
Já myslel že to byla oslava Johanna Velikého, aspoň dle textů písní

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:44 03. Nov 2012
by -RoF-
Jooo Hejáá heej! :D :D Byla sranda super :wink: . Aria pak na náměstí ...Jooo! tančíme! ... a už tam cupitala nahá.

Ale jinak mě pobavila nektarinka od Sinae a její následky :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:16 03. Nov 2012
by Koninho87
Chlast je svině.Škopková se mě začne modlit před poslem smrti

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:16 03. Nov 2012
by -RoF-
Ještě mě pobavilo :D :roll: :oops:
Aria Oria: *zaleze pod stůl*
Aria Oria: *vykoukne z pod stolu*
Jarri Bouřný: *v ocelových gatích se cítí bezpečně*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:30 03. Nov 2012
by Kathermara
Jak se bratr snažil bránit sestřinu neexistující čest tím, že vyzval na souboj jejího "nápadníka", ztropil scénu pro celé náměstí, přimotal se tam Rien, nabídl bráškovi že bdue bojovat za něj a nakonec se to zvrhlo v bitvu kvůli urážkám. Kdo nezažil nepochopí :D