Page 70 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:14 04. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Zase jednou vydvackovani v prvnim kole....tohle je fakt....argh

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:15 04. Nov 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Zase jednou vydvackovani v prvnim kole....tohle je fakt....argh

technicky... to bylo druhé kolo.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:48 05. Nov 2012
by innfra
Koukám asi už hodinu na náměstí a přijde matka se slovy: "Proč na tom betonu zpívají ptáci?"
No comment
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:19 05. Nov 2012
by -RoF-
Aria přijde k Finneanovi, začne mu špitat, on ukročí od ní, ona zase ukročí k němu, chvíli špitají, pak on zase ukročí od ní a ona zase se přiblíží k němu. To mě pobavilo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:46 05. Nov 2012
by Molly23
Mě včera dostávala moje Vilma v případech kdy jsem ji ale vůbec neovládal

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:13 05. Nov 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Mě včera dostávala moje Vilma v případech kdy jsem ji ale vůbec neovládal

Vydvacítkoval jsi nějakou skupinu zas?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:22 05. Nov 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:Molly23 wrote:Mě včera dostávala moje Vilma v případech kdy jsem ji ale vůbec neovládal

Vydvacítkoval jsi nějakou skupinu zas?

Kdepak... pořvávala na aukci
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:27 05. Nov 2012
by Thurms
Reakce dražebního publika na aukci na vtip Lense. Situace: Naďa se přihrne, aby vydražila pár věcí, co jí přebývaly v trezorech. Než stačí říct, co se bude dražit, přijde Lens a spustí:
A publikum hned spokojeně přihazuje

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:47 05. Nov 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:45 05. Nov 2012
by Amber
Aulův über-trolling když se lognu...

- kopanec.jpg (7.32 KiB) Viewed 3540 times
Hm, OK, proč ne... ale co to?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:01 05. Nov 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:56 07. Nov 2012
by Prasokralik
tell od vilmy: Sorry počítám *vložte libovolný text psaný čínsky* v rychlosti 120m/s...tak nevnímám
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:08 07. Nov 2012
by Amber
Prasokralik wrote:tell od vilmy: Sorry počítám *vložte libovolný text psaný čínsky* v rychlosti 120m/s...tak nevnímám
Mě dostalo, když mi Molly po půl hodině počítání napsal, že mě výsledku se to letadlo pohybuje rychlostí 80 m/s... ale pozadu!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:27 07. Nov 2012
by Prasokralik
Amber wrote:Prasokralik wrote:tell od vilmy: Sorry počítám *vložte libovolný text psaný čínsky* v rychlosti 120m/s...tak nevnímám
Mě dostalo, když mi Molly po půl hodině počítání napsal, že mě výsledku se to letadlo pohybuje rychlostí 80 m/s... ale pozadu!

to mi psal taky, ale dle mě je to správně, čínani taky píšou pozpátku jak arabové
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:49 08. Nov 2012
by Aulus
Něco pro buggera
:
Barmanka Jaqueline: *plácne Lar po zadku*
Lareth Belle: *Pije Hasící tekutina-voda*
Lareth Belle: Co to?
Lareth Belle: *nadskočí*
Barmanka Jaqueline: *uchichtne se* Ale nic
Barmanka Jaqueline: Sluší ti to
Barmanka Jaqueline: *mrkne*
Lareth Belle: *hrozně rychle vypila vodu*
Lareth Belle: Proč tak rozkošně... Moc ti děkuji.
Barmanka Jaqueline: Vypadáš teď mnohem veseleji v těch šatech, když už nejsou černý jak noc
Lareth Belle: *podívá se na ni podezřívavě, jako by očekávala návrhy fuj homosexuálního cyber sexu, a couvá pryč*
Lareth Belle: Děkuju *pousměje se*
Lareth Belle: *zbaběle zdrhne*