Re: Chovani DM
Posted: 18:19 18. Mar 2008
Rejty kdyz si ty me radil at si dam studenou sprchu tak ty sis ji dal?Pochybuju a nechapu tve tlachani na hraci RES
Jak se budu opakovat jen tim ze budes zemne delat blbecka snazis se zakryt to co si tam predved.Podle tebe je toto RP servr a ukazal si nam to nadherne ja nebrecim prosebe ja neumrel a ty tvoje keci o xp si nech pro decka pac moc dobre vis ze tam 4L kdyz je v parte 17L nema stejne zadne xp a kecani o spani jen si delas svuj pribeh kdyz si ani nepamatujes co se odehralo.Pro ty co to nevedi tak at si udelaji taky obrazek o tvem chovani.Nedal si nikomu jedinou sanci i presto ze si vedel ze tam nejdeme pro zlato ale pro telo.Po prvnim boji kdyz postava zjisti ze na monstrum nema utikame presto nam to nedarujes a zacina zabijeni nikdo nebezel spat ale doslo k meditaci hned lokaci pred jeskyni kde si na nas hodil dalsi monstra ktera me nezabila jen diky timestopu a to te muselo nasrat ze si toho nesmrtelneho RESE nedostal.Potom se vracime pro telo a co se nestane dalsi jatka mame telo a utikame pryc ale ne ty nam to nedarujes ja dostal zpomaleni a proto jsem odesel spat at muzu chodit a tu ranu za 121HP prezil muj mag jen zazrakem a dobrym ovladanim ze si se zaseknul u stromu kdyz hrajes mysli a nepouzivas do toho i klavesnici
Pri mem odchodu si zacal pronasledovat posledni snadnou obet a kdyz se vracim po spanku a moznosti zase chodit tak se snazim golemem odlakat mantikoru at muze kamarad probehnout ale ty nejses hlupat tak to tak nenechas ja tam malem zase zarval a tak to vzdavam pac po par minutach umira stejne dalsi.Toto je podle Rejtyho RP hra muzu hrat RP jen ze stejnym levelem a nikam snima nemuzu jit protoze krasu Thalie muze videt jen hrac po roce hrani je to zakazane ovoce hrajeme ve zlatej kleci kde se koukat do kraje muzu jen skrz mrize
Jak tu napsal Teoglin ja neberu hrace za vidinou xp do dunge ale pro zazitek poznat neco noveho a uzivat si hru kterou ty zakazujes lidem
RES otupelej urazenim jeho jmena ale ty nerad slysis pravdu co te ocernuje 