Page 8 of 10

Re: Chovani DM

Posted: 18:19 18. Mar 2008
by RES
Rejty kdyz si ty me radil at si dam studenou sprchu tak ty sis ji dal?Pochybuju a nechapu tve tlachani na hraci RES :evil: Jak se budu opakovat jen tim ze budes zemne delat blbecka snazis se zakryt to co si tam predved.Podle tebe je toto RP servr a ukazal si nam to nadherne ja nebrecim prosebe ja neumrel a ty tvoje keci o xp si nech pro decka pac moc dobre vis ze tam 4L kdyz je v parte 17L nema stejne zadne xp a kecani o spani jen si delas svuj pribeh kdyz si ani nepamatujes co se odehralo.Pro ty co to nevedi tak at si udelaji taky obrazek o tvem chovani.Nedal si nikomu jedinou sanci i presto ze si vedel ze tam nejdeme pro zlato ale pro telo.Po prvnim boji kdyz postava zjisti ze na monstrum nema utikame presto nam to nedarujes a zacina zabijeni nikdo nebezel spat ale doslo k meditaci hned lokaci pred jeskyni kde si na nas hodil dalsi monstra ktera me nezabila jen diky timestopu a to te muselo nasrat ze si toho nesmrtelneho RESE nedostal.Potom se vracime pro telo a co se nestane dalsi jatka mame telo a utikame pryc ale ne ty nam to nedarujes ja dostal zpomaleni a proto jsem odesel spat at muzu chodit a tu ranu za 121HP prezil muj mag jen zazrakem a dobrym ovladanim ze si se zaseknul u stromu kdyz hrajes mysli a nepouzivas do toho i klavesnici :roll: Pri mem odchodu si zacal pronasledovat posledni snadnou obet a kdyz se vracim po spanku a moznosti zase chodit tak se snazim golemem odlakat mantikoru at muze kamarad probehnout ale ty nejses hlupat tak to tak nenechas ja tam malem zase zarval a tak to vzdavam pac po par minutach umira stejne dalsi.Toto je podle Rejtyho RP hra muzu hrat RP jen ze stejnym levelem a nikam snima nemuzu jit protoze krasu Thalie muze videt jen hrac po roce hrani je to zakazane ovoce hrajeme ve zlatej kleci kde se koukat do kraje muzu jen skrz mrize :evil: Jak tu napsal Teoglin ja neberu hrace za vidinou xp do dunge ale pro zazitek poznat neco noveho a uzivat si hru kterou ty zakazujes lidem :roll: RES otupelej urazenim jeho jmena ale ty nerad slysis pravdu co te ocernuje :evil:

Re: Chovani DM

Posted: 18:52 18. Mar 2008
by Rejty
Rejty kdyz si ty me radil at si dam studenou sprchu tak ty sis ji dal? Pochybuju a nechapu tve tlachani na hraci RES :evil:
Ja ji nepotrebuju. Jen z tvych prispevku cisi zloba a vztek... Narozdil od tebe se tu vyjadruji slusne a bez emoci.
Podle tebe je toto RP servr...
Ano je, tak by se podle toho tvoje postavy mohly zacit chovat. Ale o tvem RP se tu radeji nebudu vyjadrovat, ti kdo vedi, si uz obrazek udelali... A spolu sme to snad na ICQ probrali dostatecne. :roll:
...a kecani o spani jen si delas svuj pribeh kdyz si ani nepamatujes co se odehralo.
Pamatuji si moc dobre co se udalo, uz sem to tu psal. Ze ses bezel vyspat videly snad i postavy s tebou v parte.
Pro ty co to nevedi tak at si udelaji taky obrazek o tvem chovani.
Ja myslim, ze o tvem chovani vim dosta a ostatni si take udelali svuj obrazek :roll:
Nedal si nikomu jedinou sanci i presto ze si vedel ze tam nejdeme pro zlato ale pro telo. Po prvnim boji kdyz postava zjisti ze na monstrum nema utikame presto nam to nedarujes a zacina zabijeni nikdo nebezel spat ale doslo k meditaci hned lokaci pred jeskyni kde si na nas hodil dalsi monstra ktera me nezabila jen diky timestopu a to te muselo nasrat ze si toho nesmrtelneho RESE nedostal.
Tak tohle je opravdu vtipny. Monstra vas dohnala, kdyz sis dal tvoji pauzu na meditaci. Ale meditace je vlastne jen kliknuti na predmet, nic vic. Jsem opravdu naivni, ze si myslis, ze kdybych te chtel zabit, tak nejsi uz davno mrtvej. Muzu te zabit kdykoliv budu chtit, ale proc bych to delal (ne, opravdu to neni vyhrozovani, ale jen konstatovani). Tuhle moc ma kazdy DM, ale zadny ji nezneuziva.
Potom se vracime pro telo a co se nestane dalsi jatka mame telo a utikame pryc ale ne ty nam to nedarujes ja dostal zpomaleni a proto jsem odesel spat at muzu chodit a tu ranu za 121HP prezil muj mag jen zazrakem a dobrym ovladanim ze si se zaseknul u stromu kdyz hrajes mysli a nepouzivas do toho i klavesnici :roll:
Tolik zivotu te zranila mantikora jen proto, ze sis nehodil na jedna mozna si dostat kritickej zasah. Ja od tebe jeste tu mantikoru odlakal a zastavil ji. Ne, opravdu to neni moje neschopnost te zabit. Budu se uz opakovat, ale s DM nelze souperit, kdyz by te chtel zabit, tak zemres a nic s tim neudelas (pro mene chapave opet opakuji, ze tohle neni vyhrozovani, ale jen kostatovani)...
Toto je podle Rejtyho RP hra muzu hrat RP jen ze stejnym levelem a nikam snima nemuzu jit protoze krasu Thalie muze videt jen hrac po roce hrani je to zakazane ovoce hrajeme ve zlatej kleci kde se koukat do kraje muzu jen skrz mrize :evil:
Byt tebou bych radeji o RP pomlcel. Ohanis se tu RP hrou, ale nejdrive by ses mel zamyslet nad tou tvoji, ale skoda slov...
Jak tu napsal Teoglin ja neberu hrace za vidinou xp do dunge ale pro zazitek poznat neco noveho a uzivat si hru kterou ty zakazujes lidem :roll:
Jiste, zakazuji lidem uzivat si hru. Nas cil je odradit hrace, aby tu nikdo nehral. Presne si to vystihl. Proto se hodiny a hodiny morime v toolu, aby tu nikdo nehral. Trefa do cerneho. :wink: Presne tvuj pristup nam pridava energii neco delat. Diky!

Jinak jiste, do dungeonu se chodi za estetickymi zazitky, ne pro loot a xp. Diky za vysvetleni. :mrgreen:
RES otupelej urazenim jeho jmena ale ty nerad slysis pravdu co te ocernuje :evil:
Na tohle se hodi jedina odpoved: Podle sebe, soudim tebe.

PS: Nezapomen mi poslat pusinku. :wink:

Re: Chovani DM

Posted: 19:00 18. Mar 2008
by RES
Chces ji?Na.... tobe ji nedam :P

Re: Chovani DM

Posted: 19:12 18. Mar 2008
by Rejty
Ne, diky. Nechci. :wink:

Re: Chovani DM

Posted: 19:15 18. Mar 2008
by RES
A ze tak najednou? :lol:

Re: Chovani DM

Posted: 19:15 18. Mar 2008
by Kiri
Deme na pivo? co ? uz dlouho nebyl sraz :D :mrgreen:

Re: Chovani DM

Posted: 19:52 18. Mar 2008
by Within
Chi co pivo ale za kazdou krivdu panaka (stamprli ) jak chcete - jo pro ty maly kokinko :D ... to by bylo ozralejch a nebo chudejch :D spytujte sva svedomi ..a jinak si prectete co sem psala ..neco vam dosti uniklo *protaci oci v sloup *

Re: Chovani DM

Posted: 00:38 19. Mar 2008
by Daanri
Ach jo...to je zase flame. Clovek rano pozrie a 2 stranky a pozrie vecer a uz je stran 8.

Hrac za smrt svojej postavy nemoze nikdy, vzdy zato moze niekto iny ci uz DM, spawn, system, WB atd. Co takto vzdy po smrti zacat uvazovat, ci ste neurobili niekde chybu vy a az potom kricat, ze zato moze DM. A najlepsie je ked este niekto obvini, ze za smrt moze DM ked tam ani neni (ano aj to sa uz stalo).

ReSi tvoju RP hru a hru za tvoje extremne postavy poznam velmi dobre, preto aj osobne tvoje postavy viac menej ignorujem a ani neriesim, preto z toho vzdy vznikne nake takyto flame, ked places na fore aky je DM zly. Celkovo je to uz celkom trapne. Nic v zlom.

Ked som hraval ja, tak som zakapal jedine kvoli svojej blbosti a aj ked tam bolo DM. Bud som precenil svoje sily, alebo som som sa v neviditelnosti moc priblizil k prisere a chytil critical, alebo urobil inu blbost a nikdy nie kvoli chybe ineho.

A este nakoniec, vzdy vidite len to zle, ale nevidite kolkokrat nake DM zadrzi priseru aby vas nedorazila alebo neprenasledovala. Takze skuste aj nad tym uvazovat. A celkovo taketo vyplakavanie na fore o smrti a o tom aky je DM zly je vazne trapne a u mna osobne taky hrac konci, pretoze nema zmysel mu vobec nieco robit, lebo sa "bojim" ze nedajboze zomrie pri Q a potom budem pocuvat aky som zly DM, lebo som ho zabil.

Re: Chovani DM

Posted: 00:42 19. Mar 2008
by Rejty
Daanri wrote:...
Souhlasim.

Re: Chovani DM

Posted: 07:41 19. Mar 2008
by Kiri
S tim zadrzovaim priser je pravda, nevim kdo kde kdy byl nesleduju DM, ale kdyz vidim ze mi tece do bot a jedna s priser bere caru, tak udelam to samy na druhou stranu, je to neco jako znameni: tady nemas co delat. Bohuzel to nevyjde vzdy :mrgreen:

Re: Chovani DM

Posted: 11:15 19. Mar 2008
by DenGrasse
OneHeart wrote:dneska na mě zase čekali revizoři hned za přechodem, jakej prasáckej WB je tam fur dává :(
lokace: Praha -stanice metra Českomoravská, prosím opravit :)
opraveno. dlužíš mi za náboje. :mrgreen:
(to sorrow. vtip :wink: )

Re: Chovani DM

Posted: 12:02 19. Mar 2008
by Sorrow
:lol:

Revizoři

Posted: 12:03 19. Mar 2008
by Žorž
Theogil I wrote:Nebo HIDE v kombinaci s HIPSEM, nejen že jsou pomalý, ale i kulový vidí.
Ale bacha na to, chlapi, občas jsou poblíž dva naboostěný šamani, ti maj bonus do SPOTU, namaxovaný HP a občas si přičarujou i FAST...no, víte, kerý myslím, takový ty klerik (4)-fightery(18) v černým kombu (jako kombinéze) s bílým nápisem na zádech.

Ale kdyby se vám podařilo třeba s invisem přesto uprchnout, tak nesmíte polevit s ostražitostí, protože jinak vás zaručeně dostane zákeřnej BOSS na eskalátorech, jemuž nad hlavou poletuje červený nápis "Uvědomnělý občan"...toho ovládám a vtěluji se do něj nejraději, to je čistej DM kill. :D

Re: Chovani DM

Posted: 12:26 19. Mar 2008
by kucik
DenGrasse wrote:opraveno. dlužíš mi za náboje. :mrgreen:
(to sorrow. vtip :wink: )
To jsou ale tak kratkozraky reseni... Copak nevis, ze se tam po restartu spawnou dalsi?

Re: Chovani DM

Posted: 12:52 19. Mar 2008
by DenGrasse
kucik wrote:To jsou ale tak kratkozraky reseni... Copak nevis, ze se tam po restartu spawnou dalsi?
nábojů je dost... jediné stabilní řešení je zrušit stanici metra :mrgreen: