Chovani DM

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Chovani DM

Post by RES »

Dnes se ukazalo kdo je pan tvorstva a jak si tady DM Rejty predstavuje RP hru kdyz vydrzi hodinu nahanet particku dobrodruhu za jedinym cilem smrt smrt smrt .Parta dobrodruhu jde do jeskyne a najdou pruchod do nezname casti spatri tam mantikory po boji zjisti ze na to nemaji tak utecou ale ne tady je RP svet a buh jim jejich troufalost nedaruje protoze je mantikory pronasleduji co to da jedna za druhou se obevujou a proste ty zloduchy znici ano uznavam ze 17L s dvouma 4L neni uplne idealni ale nikde neni psano ze muzu hrat RP jen ze stejnym lelevel a tak i chodit na tazeni :evil: ja myslel ze DM je vehre proto at se hraci bavjej at jim zadava zajimave Q pro reseni hodi nakou tu silnou potvorou treba at je nakej ten adros ale hodinove nahaneni a cilene zabijeni je ubohost a asi to hodne hracum doda chut hrat.DM ma postrasit ale dat nakou sanci a ne toto to je ubohej hnus choreho mozku :evil:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

Nikdo nikoho nenahanel, meli ste kolik sanci utyct v neviditelnosti a ne se tam neustale vracet. Proc by mantikory nemohly nekoho pronasledovat, kdyz z nej tece krev proudem? NPC nejsou krabice, aby se nekdo dobehl vyspat a nebo zameditovat a pak se vratil jako by spanek trval minutu. Kdyz by DM chtel nekoho zabit, tak ho zabije a hrac s tim nic neudela...

Pekny priklad toho, ze velky a mocny hrac RES neni tak nepremozitelny jak si myslel, ac ma nejvyssi uroven na serveru. :mrgreen:

*edit: Nevsiml jsem si, ze bys umrel.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Chovani DM

Post by Teesha »

RES wrote:Dnes se ukazalo kdo je pan tvorstva a jak si tady DM Rejty predstavuje RP hru kdyz vydrzi hodinu nahanet particku dobrodruhu za jedinym cilem smrt smrt smrt .Parta dobrodruhu jde do jeskyne a najdou pruchod do nezname casti spatri tam mantikory po boji zjisti ze na to nemaji tak utecou ale ne tady je RP svet a buh jim jejich troufalost nedaruje protoze je mantikory pronasleduji co to da jedna za druhou se obevujou a proste ty zloduchy znici ano uznavam ze 17L s dvouma 4L neni uplne idealni ale nikde neni psano ze muzu hrat RP jen ze stejnym lelevel a tak i chodit na tazeni :evil: ja myslel ze DM je vehre proto at se hraci bavjej at jim zadava zajimave Q pro reseni hodi nakou tu silnou potvorou treba at je nakej ten adros ale hodinove nahaneni a cilene zabijeni je ubohost a asi to hodne hracum doda chut hrat.DM ma postrasit ale dat nakou sanci a ne toto to je ubohej hnus choreho mozku :evil:
jen kroutím hlavou....tvoje problémy bych chtěl mít kámo....no holt ne vždycky se ti podaří vylmlátit tupou AI....a šup s xp a lootem..a ještě trochu naexpit nízkolevely..a honem jinam...
lepší by bylo, kdybys nic nepsal...

je to můj soukromý názor, který se nemusí shodovat s cizím
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

O me taky neslo ja neumrel ale v neviditelnosti jsme tam sli to je pravda ale jen jednou jen pro padlou pritelkyni ale holt to nekomu vadilo at ten nesmrtelnej RES at delal co chtel tak ty mantikory se holt mnozi jako potkani a skacou znenadani kolem. O tom to prave je dat hraci sanci ale tam k zadne nedoslo pac ani invis nepomahal Bobo i kdyz odlakava at muze kamarad projit nepomahalo proste nic ani mocne kouzla toho nejmocnejsiho jak rikas nic nepomohlo ale holt to nak slo jen na to nikdo znas neprisel a to ze mantikora da zanu za 121 HP to je holt asi taky jen pech holt RES nabehnul primo na drapky te mrchy a meditace je jen soustredeni na kouzla a ktomu doslo kousek od jeskyne a taky beru ze je holt cejtila ta smecka mrch ale i po dalsim boji slo jen o zachranu padle ale bohuzel marne pac sance zadna :evil:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

A mel si co chces o expeni postav v parte nemaji za potvoru skoro xp a ja 1x tam slo oto ukazat nekomu neco co jeste nevidel ale to je holt zakazany pac tam se muze chodit jen po odehranym roku na Thali jinak je to prestupek hodnej trestu :roll:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

Sance je dycky, staci trochu premyslet. Mantikory neprohlednou neviditelnost jen bez k mistu, kde zaslechnou pohyb, kdyz tam postavy zmatene behaji po lokaci a jedna dokonce tahne mrtvolu na zadech. Jedinym smyslem monster neni jen zrak... Ale vlastne je, vzdyt NPC jsou jen hloupe krabice co se vzdy nechaji pobit stejnym zpusobem. Mantikory skakat nemusi, maji kridla a navic vzdy se objeveli v dostatecne vzdalenosti, aby postava mohla jednat...

A jestli se zda nekomu divny, ze postavy na nizkym levelu zemrou v lokacich, ktery jsou urceny pro levely 2* az 3* takovy nez maji ony samy, tak nevim. :roll: Holt vidina snadnych xp v doprovodu vyssiho levelu nevysla...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

Njn co dodat amen :roll:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Kiri »

pochybuju, ze tu slo o naexpeni, kdyz v hodne velkych rozdilech na lvlech v parte ma kazdej z extremu ohodne min, takze se to vubec nevyplaci. Tak mi napada, ze by mohla bejt vydana encyklopedie nestvur s tabukou jak moc dobre slysi vidi a cejti :D:D:D v realu je to vpohode, to poznam zhruba, ale u vymyslenych oblud neodhadnu ani jak daleko vidi
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

Kiri konecne nekdo na to kapnul tam neslo o xp pac ja jim je bral ale o ukazani lokace ale ten nahore to vidi jinak a jen tak omlouva to co udelal a nikdo tam zmatene nebehal :roll:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

Presto to beru jako uzavrene jen se potvrdilo Thaliske pravidlo mlc a bude to lepsi :roll:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

Nepotrebuji omlouvat co jsem udelal, za tim si stojim. Spis tu nekdo svadi svoji neschopnost na zleho DM. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani DM

Post by RES »

Budu se opakovat Amen to je jedine co chcete slyset :roll:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Rejty »

Mozna by bylo vhodnejsi si priste dat studenou sprchu a zamyslet se nad situaci predtim nez zacnes psat vylevy vzteku na forum. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Daanri »

Stale nechapete jednu vec...

Co tam po nakych mantikorach. Kebyze chce DM zabijat ma nato nadhernu a jednoduchu vec s nazvom "DM kill". Takze keby chcel zabit staci mu to stlacit a namierit na postavu a tym si usetri kopec namahy a casu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani DM

Post by Kiri »

DM KILL neni vono :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja bych si to taky krapet uzil ;-)

To all: (obema stranam) - nekdy je tezky premejslet nad vsema detailama ;-) hlavne v akci, bez moznosti zmacknout mezernik a zamyslet se co dal... to je asi tak vsecko co sem chtel, diky.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked