Page 8 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:09 14. Oct 2008
by Krata
Mezi Ivory a Karathou se zase usadili zloději.. ted ale nepřepadli žádného hráče ale byli napadneni oni démony.

Hakim přijde na místo, kde je pár mrtvých zlodějů.

Hakim: sakra
Krata: *vidiš po zemi zohavená těla banditů, země je na pár místech spálená.. je vidět že toto neudělali normální zbraně*
Hakim: *kouká po okolí*

Přijde trpaslík Manaz

Manaz: hmmm *koukne po spoušti*
Hakim: démoni trpaslíku
Krata: *vidiš po zemi zohavená těla banditů, země je na pár místech spálená.. je vidět že toto neudělali normální zbraně*
Manaz: nedávno sem je taky potkal..
Hakim: taky sem s nimi už bojoval

Dorazil Ravangorn

Ravangorn: zdravim, co se tu stalo?
Hakim: asi démoni
Krata: *vidiš po zemi rozcápaná těla banditů, země je trochu spálená.. je vidět že to neudělali normální zbraně*
Ravangorn se odpojil
Manaz: asi utekl
Hakim: co ted?

Dorazí Lilien a Amywiel (nebo jak)

Lilien: proboha.. co se tady stalo?
Manaz: nejspíš démoni..
Krata: *vidiš po zemi těla banditů, země je spálená.. neudělali to normální zbraně*
Hakim: hmm *zamyšlené se kouká kolem*
Lilien: už jsme je taky potkali
Amywiel: ano, já také
Krata:[tell Manaz] doufám že to bylo naposled :)
Manaz:[tell Krata] udělej si macro :D

Dorazí Sigurd a Istran

Manaz: Zdar!
Sigurd: tady jsi... co se tu stalo?
Istran: já myslel že budeš v hospodě..
Krata: *na zemi rozcápaná těla banditů, země spálená.. neudělali normální zbraně*
Istran: hele tenhle má pěkný boty
Lilien: snad ho nebudete okrádat
Krata: [tell Manaz] :D
Manaz:[tell Krata] nemám to příště napsat za tebe? :D



Není to přesně jak to bylo ale tohle mě docela pobavilo :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:14 03. Nov 2008
by Krata
DM: *dobrodruhové vstoupí do velké místnosti, kde je na zemi šachovnice, na ni jsou rozestavěny kostlivci jako figurky, jen 6 políček je volných na jedné straně*
// hráčů bylo 6

Hráč1: nebudu hrát nějaký podělaný šachy
Hráč2: já budu střelec *usměje se*

DM: *figurky jsou rozestavěny na dámu*

Hráč4: *postaví se na políčko a kouká kolem*
Hráč3(tellDM): // tywoe, já šachy neumim
DM(tellHráč3): // já taky ne, bude se hrát dáma
Hráč1: no dveře jsou zamčené, asi nemáme na výběr
Hráč2: paráda, šachy na živo

DM: *nejde o šachy ale o dámu.. pozn DM: šachy neumim*
*hráčí nechápavě koukají po šachovnici a figurkách*

Hráč1(tellDM): na dámu jsou figurky jen na černých políčkách
DM(tellHráč1): fakt? .... ajo...
*DM upraví šachovnici na dámu*
Hráč2: // ted už to vypadá jako dáma
Hráč1:(tell DM): už se nemůžu smát, bolí mě z tebe břicho


Stane se :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:39 03. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: no jo a to že furt sedíme u kompu a nehrajem si žádne stolní hry jako například šachy a dámu :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:07 05. Nov 2008
by Jeanes
Udělejte si cestu do doubkova a prozkoumejte v místní dílně výlevku na lektvary :D :D Když jsem to udělal já tak jsem byl nalitej, no a rozsekalo mě to fakt dost :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:33 11. Nov 2008
by DenGrasse
třešňový džus ukrytý v sarkofágu.....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:54 11. Nov 2008
by Neithan1
křik : pomoc umiram

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:11 11. Nov 2008
by Phantorris
:lol: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:04 11. Nov 2008
by kaz
Neithan1 wrote:křik : pomoc umiram
to jsem se taky dost nasmal, ale jeste tomu predchazelo:

křik: pomoc
křik: umírám

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:09 11. Nov 2008
by Neithan1
kaz wrote:
Neithan1 wrote:křik : pomoc umiram
to jsem se taky dost nasmal, ale jeste tomu predchazelo:

křik: pomoc
křik: umírám


tak to je moc :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:21 30. Nov 2008
by Manolla
Prodejce ryb : Budte vitani a vyberte si cokoliv z toho co jsme vylovili z Temneho jezera.
A v inventari najdu tri stranky se stejnou sedou rybou za 27zl :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:27 03. Dec 2008
by fuxxo
Neithan1 wrote:
kaz wrote:
Neithan1 wrote:křik : pomoc umiram
to jsem se taky dost nasmal, ale jeste tomu predchazelo:

křik: pomoc
křik: umírám


tak to je moc :D
no to keby som vydel tak asi skoncim pod stolom :D :D :D
neviem ci je to odvaha, blbost alebo.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:13 22. Jan 2009
by Anderson I
Včera v podsvětí, kde se sešlo asi 5 duší právě zabitých dobrodruhů (takový nával tam už dlouho nebyl) a Dano mezi nás začal kouzlit „zažeň nemrtvé“ - to mě fakt rozesmálo. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:54 22. Jan 2009
by Pajule
Anderson I wrote:Včera v podsvětí, kde se sešlo asi 5 duší právě zabitých dobrodruhů (takový nával tam už dlouho nebyl) a Dano mezi nás začal kouzlit „zažeň nemrtvé“ - to mě fakt rozesmálo. :D

jop tolik (teda ještě víc) tam naposledy bylo při předwipovím zabitím postav na drakovi :twisted: :twisted: ale celkem sranda :mrgreen: :mrgreen: takže nejlepší RP je kde?tam kde se to dá nejmín čekat a tak se nemilé místo může stát milím místem :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:57 22. Jan 2009
by Kiri
Pajule wrote:
Anderson I wrote:Včera v podsvětí, kde se sešlo asi 5 duší právě zabitých dobrodruhů (takový nával tam už dlouho nebyl) a Dano mezi nás začal kouzlit „zažeň nemrtvé“ - to mě fakt rozesmálo. :D

jop tolik (teda ještě víc) tam naposledy bylo při předwipovím zabitím postav na drakovi :twisted: :twisted: ale celkem sranda :mrgreen: :mrgreen: takže nejlepší RP je kde?tam kde se to dá nejmín čekat a tak se nemilé místo může stát milím místem :mrgreen:
nekecej

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:26 22. Jan 2009
by Sorrow
Pozor pozor, Kiri bude za chvilku jubilant.Jeste kousek a bude tam 1000 prispevek :D
Takze Ave Kiri.
Snad jsem prvni s gratulaci...