Page 8 of 10

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 14:16 04. Dec 2015
by XŠevyX
Starý Gorgon - lokaci přesně nevím, někde v lovišti.

Na to, že sme ho ve dvou lidech skládali cca dobrou půlhodinku z něj byly malé expy (nevím, třeba to tak má být) ale hlavně za trofej sme dostali 9800 :shock: . To v porovnání s ostatníma bossema, za které člověk dostane 15-20k je směšné.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 14:59 04. Dec 2015
by Barbar321
XŠevyX wrote:Starý Gorgon - lokaci přesně nevím, někde v lovišti.

Na to, že sme ho ve dvou lidech skládali cca dobrou půlhodinku z něj byly malé expy (nevím, třeba to tak má být) ale hlavně za trofej sme dostali 9800 :shock: . To v porovnání s ostatníma bossema, za které člověk dostane 15-20k je směšné.
Přesně tu samou připomínku jsem měl před rokem (příspěvek o dvě stránky vpřed). Bohužel i po úpravě cen zůstala podhodnocená.

Ani teď dobrovolně na gorgonu s postavou raději nechodím

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 17:33 04. Dec 2015
by radekdnb
To je to samé jako Houbák...

dostat se k němu je dost obtížný a pak trofej je směšná, ale bylo něde řečeno že to je pro Low lvl

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 17:48 04. Dec 2015
by NesQe
Nebo harpye kde je cena trofeje 6.000 +- :)

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 18:03 04. Dec 2015
by XŠevyX
Tak ten boss u gorgon je podle mě pro 20 lvl a výš.. sražení, aura, dech.. vysoké AB, nespočet HP a 9k odměna :lol:

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 22:30 04. Dec 2015
by Barbar321
Dle mého názoru je podhodnocený jen gorgon. Vše, co psal ševy je pravda. Jediné snad, co by mělo srážet jeho cenu je sndná dostupnost a svého času byl zabitý relativně často.

Ale to nic nemění na tom, že bossové mnohem menších vlastností a schopností jsou hodnoceny větším zlatým obnosem.

Houbák je obdobná záležitost s klepetnatcem a řekl bych, že spíš horší v odměně v poměru obtížnosti a dostupnosti je bellinor

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 23:28 21. Jan 2016
by Barbar321
Oko baziliška za 840zl? Jak si někdo může stěžovat na nedostatek peněz při takové odměně za trofej z běžné NPC :roll:

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 00:04 22. Jan 2016
by Jachym
Barbar321 wrote:Oko baziliška za 840zl? Jak si někdo může stěžovat na nedostatek peněz při takové odměně za trofej z běžné NPC :roll:


Barbare to tady hodláš prolézat server a hlásit hráčské potěšení ?? Ty tě budou milovat. Ale příteli mílíš se a těžce . Já tam lítám pořád tak to musím vědět. Za oko baziliška také mužeš zaplatit životem , není to až taková legrace (pokud jsi ale 27-28 lvl a výš tak si myslím že už by jsi tam ani nemusel lézt ,) do té doby ale tam zlatý důl nenajdeš ! Kolik si myslíš že tam těch očí pobereš naráz ? Velmi málo - nezbohatneš . Vždy jedno oko zničím - mám 100% také mne to štve ale zničím . Ostatní potvory tam nemají nic . Já už tam ani nelezu. Na serveru jsou lepčejší špeky , ale partizán je proti mne ukecaná baba.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 00:14 22. Jan 2016
by Barbar321
Čas od času zajdu do každého (skoro) dungu, abych zjistil, zda-li se neupravovalo nastavení tak, aby se nehodilo do zbylých hodnot. Nu a 840 za oko baziliška mi přijde zkrátka dost, stejně jako 440zl za kůži krokodýla (a to při prvním hlášení byla za 600).

PS: chtít na tebou uváděném lvl peníze, nebudu se zabývat běžnými NPC, ale bohatě hodnocenými bossami (stejně je teď skoro nikdo neloví)

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 00:23 22. Jan 2016
by kucik
Jachym wrote:..
Tohle neni tema na debatu. Obzvlaste ne o tom, kdo kam chodi a nechodi.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 15:47 28. Mar 2016
by Zeerit
Pyramida s bossem Ramehnotep III. Celkově podhodnocená na xp. Plná mumií s docela dost hp a redukcema. Kněží co kouzlí pracky, phantasmal killer se slušným DC a další vychytávky a je za ně míň xp, než za blbýho štíra. Zasloužili by 50%-100% zvýšení xp.

Trofej podhonocená taktéž. 7800 je opravdu málo :D Dal bych ji tak 20k.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 22:11 07. Apr 2016
by NesQe
postava 15lvl bez ECL

prahvozd - tygři 70xp+-
opice 160+-

stonožky které se loví už na 1lvlu stále 70xp i na 15lvlu
vosy které soli každej v dobrodruhově hávu již od 4lvlu 200xp +-

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 10:49 08. Apr 2016
by kucik
NesQe wrote:postava 15lvl bez ECL

prahvozd - tygři 70xp+-
opice 160+-

stonožky které se loví už na 1lvlu stále 70xp i na 15lvlu
vosy které soli každej v dobrodruhově hávu již od 4lvlu 200xp +-
Tohle mi nesedí. Nebyla jsi v nějaký divný partě v tom prahvozdu? Imho tam cca do 18 byly slušný xp.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 10:58 08. Apr 2016
by Zeerit
Za tygry tuším opravdu moc XP není

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 11:04 08. Apr 2016
by Paulus
kucik wrote:
NesQe wrote:postava 15lvl bez ECL

prahvozd - tygři 70xp+-
opice 160+-

stonožky které se loví už na 1lvlu stále 70xp i na 15lvlu
vosy které soli každej v dobrodruhově hávu již od 4lvlu 200xp +-
Tohle mi nesedí. Nebyla jsi v nějaký divný partě v tom prahvozdu? Imho tam cca do 18 byly slušný xp.
Neřekl bych, že to byla divná parta....byly tam celkově tři postavy bez ECL 2x 15lvl a 1x 14lvl.