KaTo wrote:
to Aulus: Míchal jsi nacisty (žebřík) a grammarnazi (strom) s tím, že obojí je přeci "dřevo". Tj. na základě toho, že když nacisti vyhlazovali celé rodiny/města/národnosti, tak jejich srovnání s "učitely češtiny" je zvrácené. Míchals hodinky a holinky, podle "logiky", že obojí se přeci natahuje. Už ti defacto odpověděl Prasokralik.
Btw - doporučení, když se nám nelíbí Ambeřiny příspěvky, ať je nečteme se dá obrátit, když se jí nelíbí naše příspěvky, tak ať je nečte - viz post scriptum drobným písmem.
Ok, beru, beru, je to flame. Každý si tu může psát co chce a nic to nemá brát vážně, protože podobnost popsaných názorů je s myšlenkami jedince, který je napsal, jen čistě náhodná

.
Ale teď vážně (cha)

:
Žebřík a strom je špatně použité srovnání s nacisty a grammarnazi (český překlad - gramatický nacista). Už jenom z toho pohledu, že se jedná o slovo přímo odvozené z předchozího (tj. nacisti nesnášeli ostatní "rasy" pro jejich nedokonalost a stříleli do nich - gramatičtí nacisti nesnáší ostatní za jejich nedokonalou gramatiku a střílejí do nich). V testu obecných předlpokladů by tohle srovnání určitě neprošlo jako nejlépe vystihující

. Je to spíš jako slova "pila" a "pila na železo".
V případě toho "nečti co nechceš" jsem to spíš myslel tak, že topic založila Amber a kdo chce, ten si pročte, co tu píše. Připadá mi to asi stejné, jako bych vešel do dikuze "World of tanks" a začal jim tam věšet hesla typu "Stop war, make peace!".
Jinak se ale omlouvám, že to tak vyhrocuji, původně jsem se chtěl jen zastat Amber, protože mi přišlo, že si to vzala zbytečně moc k srdci. Napsala, že se jí to vážně dotklo a reakce byly typu: "I don't care!" *pích do ní jehlou znovu*.
Toť asi vše, chtěl bych zdůraznit, že to beru s nadhledem a o nikom si nemyslím nic špatného. Beru to tak, že je to prostě flame a stane se.
