Page 8 of 17

Re: Černokněžník

Posted: 12:18 12. Feb 2014
by Myrpa
Já bych od teď zakládal samostatné thready. Přijde mi to přehlednější. Stejně jsem vás chtěl poprosit, abyste mi vypsali seznam toho, co nefunguje, protože to z těch sedmi listů neumím 100% vyčíst.

Černokněžníkovo darkness feat
- Nastavil jsem hostile action = 0.
(Příští hak)

Tajemný řetěz
- Upravil jsem počet odrazů podle popisu.
- Dmg jsem nechal. Protože podle mě tam Shaman ten vzorec nevymýšlel jen tak. S každým dalším odrazem dmg řetězu slábne.
(Příští update)

Re: Černokněžník

Posted: 12:21 12. Feb 2014
by Myrpa
mandos wrote:Eldritch spear neruší invis od čaroděje.
Tohle je chyba? (Sorry za prípadné stupidní dotazy, mějte trpělivost :) ).

Nevedli jste tu někde diskuzi o tom, jestli invokace mají, nebo nemají vyhazovat z invisu?

Re: Černokněžník

Posted: 12:27 12. Feb 2014
by Shaman88
Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.

Re: Černokněžník

Posted: 12:30 12. Feb 2014
by Shaman88
Spear by jako jedinný vyhazovat z neviditelnosti neměl.
Je to jeho featura oproti obyčejnému výbuchu. (+ výhoda dosahu, ale to využijí hráči jen s kamera hackem, který bychom možná mohlo nasadit k dispozici)

Re: Černokněžník

Posted: 12:31 12. Feb 2014
by kokosak
Shaman88 wrote:Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.
Pak by to bylo celkem dobrý napsat do popisu invokace jak ve hře, tak na webu. Třeba by si to někteří pak nevzali. Třeba já :P

Re: Černokněžník

Posted: 12:34 12. Feb 2014
by Shaman88
kokosak wrote:
Shaman88 wrote:Jo damage se snižuje. Jinak by to bylo silnější než kužel.
Pak by to bylo celkem dobrý napsat do popisu invokace jak ve hře tak na webu. Třeba by si to někteří pak nevzali. Třeba já :P
Mohl bys napsat jak se snižuje, tam jsem měl asi největší problém s návrhem vzorce pro postupné snižování a možná jsem to navrhl špatně.

Re: Černokněžník

Posted: 12:42 12. Feb 2014
by kokosak
Mám pocit, že se to pro každý cíl hází solově. Už se mi totiž stalo, že jeden sekundární cíl měl dmg 12 a druhý v řadě za ním 22.

posledních pár sem měl
21/7/3
29/7/4
31/7
19/9
28/8
a jako perlička miss/8. Takže paprsek hopsá dál,i když odraz mine.

Spíš bych to udělal jednoduše - každý přeskok 1/2 předchozího.

Re: Černokněžník

Posted: 12:51 12. Feb 2014
by Shaman88
kokosak wrote:Mám pocit, že se to pro každý cíl hází solově. Už se mi totiž stalo, že jeden sekundární cíl měl dmg 12 a druhý v řadě za ním 22.

posledních pár sem měl
21/7/3
29/7/4
31/7
19/9
28/8
a jako perlička miss/8. Takže paprsek hopsá dál,i když odraz mine.

Spíš bych to udělal jednoduše - každý přeskok 1/2 předchozího.
Tak to je fakt špatně no, když jsme to navrhoval tak to mělo fungovat tak aby u posledního to bylo maximálně na úrovni poloviny prvního.
Jo a ten miss není špatně.

Re: Černokněžník

Posted: 13:09 12. Feb 2014
by Myrpa
Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.

Re: Černokněžník

Posted: 13:32 12. Feb 2014
by kokosak
...nebo tam mužeš nechat plnej dmg všude a bude to ještě jednodušší? *nevinný pohled*

Re: Černokněžník

Posted: 13:37 12. Feb 2014
by Caehan
No jasně! Bez savu plošný kouzlo dvakrát za kolo neomezeněkrát za den s plným damage, co navíc netrefí spolubojovníky a vždycky zahrne do působení soupeře, já jsem pro!

Re: Černokněžník

Posted: 13:41 12. Feb 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.

Re: Černokněžník

Posted: 13:44 12. Feb 2014
by Caehan
Shaman88 wrote:
Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
No, jestli to chcete dělat takhle - podle mě je polovina dost, ale s rovnoměrně se snižujícím zraněním na polovinu je průměrné zranění 3/4 toho prvního, tak ho prostě na ty 3/4 snižte u všech a máte ten samý efekt.

Re: Černokněžník

Posted: 13:46 12. Feb 2014
by Rejty
kokosak wrote:...nebo tam mužeš nechat plnej dmg všude a bude to ještě jednodušší? *nevinný pohled*
Haha... :wall:

Re: Černokněžník

Posted: 13:50 12. Feb 2014
by Shaman88
Caehan wrote:
Shaman88 wrote:
Myrpa wrote:Tak udělám: první plnej dmg, poslední půl dmg a ti mezitím rovnoměrně odstupňovaně podle počtu odrazů.
Jenže ty to musíš udělat na jeden průchod, tzn. na začátku neznáš počet přeskoků.
Něco ve smyslu
(1/2 + (1/(c+1)) * Damage, kde c je číslo skoku od 1čky.
No, jestli to chcete dělat takhle - podle mě je polovina dost, ale s rovnoměrně se snižujícím zraněním na polovinu je průměrné zranění 3/4 toho prvního, tak ho prostě na ty 3/4 snižte u všech a máte ten samý efekt.
Neni, tam je právě rozdíl proti kuželu, záleží na pozici prvního cíle a pozici sesílatele aby zasáhl dobře, navíc se tam používají hody na trefení.