CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

RoF poukazoval na to, že i bez víly dokáže mág vyžít bez zloděje. :roll:
.
etkar
Nováček
Posts: 10
Joined: 08:19 23. May 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by etkar »

Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
Goth Danodel, k Vašim službám.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by de Aers »

etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
časovky tam nepřibývaj snad ?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by wsweetjane »

etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
__________________________________________________________



Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země, byla by další díra do které by šly hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)
Last edited by wsweetjane on 10:06 27. Sep 2010, edited 1 time in total.
etkar
Nováček
Posts: 10
Joined: 08:19 23. May 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by etkar »

de Aers wrote:
etkar wrote:Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s protivníkem logicky stane lepších bojovníkem.
- XP pouze v aréně aby to nepodrovalo PVP hunt high lvl na lowbies.
časovky tam nepřibývaj snad ?
V boji časovky nepřibívají.
wsweetjane wrote:
Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)
To trochu zavání obchodem xp za peníze.

Vyvážení xp v aréně vskutku nebude triviální.
Goth Danodel, k Vašim službám.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by de Aers »

Máte spolu bojovat alá eRPé :P
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Lord_Berserk »

wsweetjane wrote:Udělala bych to jinak...co si za poplatek nechat třeba v aréně vyvolat od správce nestvůru a za její zabití získat xp - pomohlo by to i ekonomice země byla by další díra do které by šli hodit peníze....A navíc by to mělo i větší význam než pvp v areně - hráč by se tu připravil na bestie které lze ve světě opravdu potkat!:-)

PS: Muselo by se to zabezpečit proti zneužití na expení třeba jen určitým počtem nestvůr na den...;-)
To uz na Thalii bylo ... mam pocit ze v arene v podtemnu - zrusilo se to z nakyho zavaznyho duvodu, ze uz si nemuzu zaplatit, aby mi spravce vyvolal potvoru ??? :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

to je blbost, takhle by každej expil v bezpečí arény, nic dobrého by to nepřineslo... klidně at tam stvůry jsou ale bez xp
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by DarK_cz »

Já vím co mi ve hře chybí :) můj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne? :D
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

DarK_cz wrote:Já vím co mi ve hře chybí :) můj hakavarn tím že je velkej a těžkej tak nemuže jezdit na ničem, třeba lidé a elfové jezdí na koních, hobiti a trpaslíci tím že jsou malí a trpaslíci težcí tak jezdí na ponících ale muj hakavarn nemůže na ničem. Jsem měl nápad jestli by nemohli hakavarni jezdit třeba na volech, nebo na medvědech (když už jsou zkrocený jako tažná zvěř) to by byla docela sranda ne? :D
Klidně, když někdo vytvoří modely a animace...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

btw me by potesili do podtemna jezdici jesterky.

na ty animace jsou... jen je zprovoznit. A to se na nich mluvilo uz tesne po wipu 8)
A zase se craftí...
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by zachy »

Jaky ještěrky'? Ja si vybavim jediny pojizdny zviře v podtemnu Kortixe a to nevim jestli by si hráč s rychlostí polepšil :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Firefox_ »

Digesteři?
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Firefox_ wrote:Digesteři?
neee neco co uz funguje.. jen jde o to stahnout z vaultu a nainstalovat na server.

treba tohle :

http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=112156
A zase se craftí...
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by -RoF- »

Nevím jestli sem špatně viděl, ale nějak mi chybí v prodeji jídla nějaké sladkosti.

Bombóny, čokolády, dortíky a tak dále :roll:

Šlo by to přidat prosím?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Post Reply