Page 71 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:06 08. Nov 2012
by Molly23
Nakonec mi to vyšlo! To letadlo má výkon 200Kw!!! Juchůůů!!!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:20 08. Nov 2012
by Aulus
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:07 08. Nov 2012
by Molly23
Aulus wrote:Něco pro buggera
:
Barmanka Jaqueline: *plácne Lar po zadku*
Lareth Belle: *Pije Hasící tekutina-voda*
Lareth Belle: Co to?
Lareth Belle: *nadskočí*
Barmanka Jaqueline: *uchichtne se* Ale nic
Barmanka Jaqueline: Sluší ti to
Barmanka Jaqueline: *mrkne*
Lareth Belle: *hrozně rychle vypila vodu*
Lareth Belle: Proč tak rozkošně... Moc ti děkuji.
Barmanka Jaqueline: Vypadáš teď mnohem veseleji v těch šatech, když už nejsou černý jak noc
Lareth Belle: *podívá se na ni podezřívavě, jako by očekávala návrhy fuj homosexuálního cyber sexu, a couvá pryč*
Lareth Belle: Děkuju *pousměje se*
Lareth Belle: *zbaběle zdrhne*
Mě se líbí jak Aulus vystihl Jaq. Přesně takovou jsem jí zamýšlel

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:41 11. Nov 2012
by -RoF-
Včerejší alkoholové blbnutí dvou postav ve hře a tenhle obrázek to úplně perfektně vykresluje

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:18 11. Nov 2012
by Legition
Ech ... To jo,

:D Tohle byla epická noc *stále si drží hadr na hlavě* a teď ješty ty následky.

:D Ale oni nemaj víno!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:11 11. Nov 2012
by Nalkanar
Skoč skoč skoč!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:15 11. Nov 2012
by Prasokralik
...ehm
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:47 12. Nov 2012
by -RoF-
Budu tady před váma stát nahá a Kohoutovi to vůbec nebude vadit
*Nakreslí do písku písmeno H a stoupne si na něj*
Vidíte a jsem na há
To mě pobavilo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:23 12. Nov 2012
by Snekoun
Emoce ve hvězdičkách typu :
*kouká jak mu čouhá sláma z bot*
*sleduje jak uskočil hbitě jako tygr* ( tak nějak to bylo a to jsem si už poprskal počítač čajem )
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:08 13. Nov 2012
by J.F.Payne
Mně dostalo tohle:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:19 13. Nov 2012
by Nalkanar
A to vše způsobila Johannova družina

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:59 13. Nov 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:A to vše způsobila Johannova družina

Však se k tomu přiznal, že to udělal Johanes JEDNOU rukou!

(nabízí se otázka, co dělal tou druhou...

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:20 13. Nov 2012
by Amber
Stalker kobyla

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:40 18. Nov 2012
by Amber
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:30 19. Nov 2012
by Nalkanar
Durminovo zjevení na TH