Page 71 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:06 08. Nov 2012
by Molly23
Nakonec mi to vyšlo! To letadlo má výkon 200Kw!!! Juchůůů!!!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:20 08. Nov 2012
by Aulus
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:07 08. Nov 2012
by Molly23
Aulus wrote:Něco pro buggera :twisted: :
Barmanka Jaqueline: *plácne Lar po zadku*
Lareth Belle: *Pije Hasící tekutina-voda*
Lareth Belle: Co to?
Lareth Belle: *nadskočí*
Barmanka Jaqueline: *uchichtne se* Ale nic
Barmanka Jaqueline: Sluší ti to
Barmanka Jaqueline: *mrkne*
Lareth Belle: *hrozně rychle vypila vodu*
Lareth Belle: Proč tak rozkošně... Moc ti děkuji.
Barmanka Jaqueline: Vypadáš teď mnohem veseleji v těch šatech, když už nejsou černý jak noc
Lareth Belle: *podívá se na ni podezřívavě, jako by očekávala návrhy fuj homosexuálního cyber sexu, a couvá pryč*
Lareth Belle: Děkuju *pousměje se*
Lareth Belle: *zbaběle zdrhne*
Mě se líbí jak Aulus vystihl Jaq. Přesně takovou jsem jí zamýšlel ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:41 11. Nov 2012
by -RoF-
Včerejší alkoholové blbnutí dvou postav ve hře a tenhle obrázek to úplně perfektně vykresluje :D :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:18 11. Nov 2012
by Legition
Ech ... To jo, :D:D Tohle byla epická noc *stále si drží hadr na hlavě* a teď ješty ty následky. :D:D Ale oni nemaj víno!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:11 11. Nov 2012
by Nalkanar
Image

Skoč skoč skoč!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:15 11. Nov 2012
by Prasokralik
...ehm

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:47 12. Nov 2012
by -RoF-
Budu tady před váma stát nahá a Kohoutovi to vůbec nebude vadit
*Nakreslí do písku písmeno H a stoupne si na něj*
Vidíte a jsem na há
To mě pobavilo :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:23 12. Nov 2012
by Snekoun
Emoce ve hvězdičkách typu :

*kouká jak mu čouhá sláma z bot*

*sleduje jak uskočil hbitě jako tygr* ( tak nějak to bylo a to jsem si už poprskal počítač čajem )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:08 13. Nov 2012
by J.F.Payne
Mně dostalo tohle:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:19 13. Nov 2012
by Nalkanar
A to vše způsobila Johannova družina ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:59 13. Nov 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:A to vše způsobila Johannova družina ;)
Však se k tomu přiznal, že to udělal Johanes JEDNOU rukou! :D :lol: (nabízí se otázka, co dělal tou druhou... :shock: )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:20 13. Nov 2012
by Amber
Stalker kobyla :shock:
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:40 18. Nov 2012
by Amber
Dostal mě rozhovor trpaslíka a elfky o trkání, kdy onen trpaslík o sobě tvrdil, že je panna. :D :wall:


A krom toho mě dostala jedna systémová hláška ve včelařině - na 110 % navrhovaná klukem. :P
Nemůžeš dělat dvě věci zároveň. - Vážně?
Nemůžeš dělat dvě věci zároveň. - Vážně?
screen.jpg (11.51 KiB) Viewed 3438 times

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:30 19. Nov 2012
by Nalkanar
Durminovo zjevení na TH