Page 72 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:37 19. Nov 2012
by klobouk
Nalkanar wrote:Durminovo zjevení na TH
Nojo, epic fail, já vím. Stejně je to jeden a ten samej, jen se mu říká jinak.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:40 19. Nov 2012
by Nalkanar
No mě a Absinthorixe to upřímně rozesmálo... vtipná vložka na závěr

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:41 19. Nov 2012
by karolina
Nalkanar wrote:No mě a Absinthorixe to upřímně rozesmálo... vtipná vložka na závěr

A mě v tu chvíli vypadlo Nordovo jméno

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:33 22. Nov 2012
by Barbar321
Co je zase tohle?
1 exp a 3 neúspěchy?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:23 28. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Dva poserove, co kazdy rano creepej Prahvozd ve chvili kdy tam mohou potkat co nejmin povrchnanu a nakonec utecou pred jednou elfkou
EDIT: a pak kdo je tu plysak
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:54 28. Nov 2012
by Prasokralik
Rien na vás prdí

a neodlogl okamžitě ale až poté co se vám nepovedlo oživení (které sjem vám vypnul). Interakce 0 0 nic. Naboostěný v přesile utočíte, bez boostů zdrháte jak králíci klasika. S PKčkama nehraju

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:12 28. Nov 2012
by Grin
Prasokralik wrote:Rien na vás prdí

a neodlogl okamžitě ale až poté co se vám nepovedlo oživení (které sjem vám vypnul). Interakce 0 0 nic. Naboostěný v přesile utočíte, bez boostů zdrháte jak králíci klasika. S PKčkama nehraju

Boze tak si nam tu jeste chvili pobrec a ja ti pak pucim kapesnik..
jedinej kdo byl boostnutej do cvc sem byl ja, bo ostatni o tobe pomalu nevedeli. A ano sundal sem te i bez skypu, abych predesel nejakym pochybnostem. To jestli chces hrat dal nebo ne, bylo uz tve rozhodnuti, a ted svejma kecama tu akorat maskujes svou zranenou jesitnost.
edit: tohle mne teda fakt dostava, abych nebyl mimo tema.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:52 30. Nov 2012
by Barbar321
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:53 06. Dec 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:45 09. Dec 2012
by Prasokralik
Revoluce na náměstí.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:04 09. Dec 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:Revoluce na náměstí.
A ty poloprádzné ulice a osady.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:21 09. Dec 2012
by Caehan
-RoF- wrote:Prasokralik wrote:Revoluce na náměstí.
A ty poloprádzné ulice a osady.

Zastihnul jsem revoluci, jak požírá šlechtickou čtvrť a radnici!
Nejspíš armádní převrat - knihovníci, městská rada - všichni mrtví.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:01 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Hloucek gardistu a strazniku u nastenky, semknuti jak ragbiovy tym...nejspis domlouvajici dalsi kroky.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:04 09. Dec 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Hloucek gardistu a strazniku u nastenky, semknuti jak ragbiovy tym...nejspis domlouvajici dalsi kroky.
to blyo po té co se ho snažili umlátit - asi 20 minut se jim to nedařilo
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:14 09. Dec 2012
by Aulus
Žádný překlik DM, to drowové infiltrovali gardu, stráž a domobranu všech vesnic. Prostě běžná praxe - je válka...
