Page 73 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:30 10. Dec 2012
by Kathermara
Goranova hlava na kůlu :shock: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:03 10. Dec 2012
by karolina
Postava Rogon Blakard stojící už minimálně tři hodiny na stejném místě....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:10 10. Dec 2012
by -RoF-
karolina wrote:Postava Rogon Blakard stojící už minimálně tři hodiny na stejném místě....
Občas normální. :D

Mě dostalo, když Aria vycházela z města spolu s Johannesem a potkali Riena a spol a v tom hláška.....
Rien: No né pán a paní Alderingovi.
:D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:13 10. Dec 2012
by J.F.Payne
Mě dostalo, když Aria vycházela z města spolu s Johannesem a potkali Riena a spol a v tom hláška.....

Rien: No né pán a paní Alderingovi.

:D :D :D
Já na to chtěl s vtipem zareagovat, ale situace mi nepřála :))

"No né pán a paní Alderingovi."
*zmateně* "Mí rodiče, Riene, zůstali v Rinconě..."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:34 10. Dec 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote: Já na to chtěl s vtipem zareagovat, ale situace mi nepřála :))

"No né pán a paní Alderingovi."
*zmateně* "Mí rodiče, Riene, zůstali v Rinconě..."
Nevím, proč se mi teď najednou vybavila opakovaná scéna z jedné známé komedie. :) V Thalijských luzích a hájích by to vypadalo asi takto:

Johannes: Jmenuju se Johann a sem z Rincony!
Rien + Aria: Drž h... *chvilka zamyšlení způsobená inkviziční příslušností jedince* ... olubici!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:07 13. Dec 2012
by Amber
Zásahová jednotka chránící čest karathských dívek čítající jednu trpaslici a jednoho paladina. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:08 14. Dec 2012
by jachyra
Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:38 15. Dec 2012
by Prasokralik
:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:33 15. Dec 2012
by KaTo
Prasokralik wrote::D
...jo, holky mu řekli, že punk je jinde! :twisted: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:44 22. Dec 2012
by Amber
Diskuze o vílím prachu a víle Análce: :lol: :wall:

Sirya Walda: Šla jsem tamhle, že tam prý vařívají kouzelné nápoje z vílího prachu
Valerius: Vážně? Z vílího prachu? Já si vždycky všiml, že je tam jen plno pachů...
Sirya Walda: Víly ale nesmrdí, přece! *vykulí očka*
Diemo Kovadlina: *zachlame se* lensu slysel si te? prej vile nesmrdel! taka vila analka...
Lens: noo však vílky po fialkách voní, až jeden z toho slzy roní
Diemo Kovadlina: ba, ta smrdela aj za roh

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:55 26. Dec 2012
by slencak
V knajpě došlo pivo.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:06 30. Dec 2012
by sendys
Fronta na Koru jako za komunistu na banany

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:19 02. Jan 2013
by Kiri
jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)
schvalne kerejpa? :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:49 03. Jan 2013
by jachyra
Kiri wrote:
jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)
schvalne kerejpa? :mrgreen:

jaj som to potom v spame napísala :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:41 03. Jan 2013
by Kiri
jachyra wrote:
Kiri wrote:
jachyra wrote:Nie je to síce z hry, ale hrozne ma pobavilo čítať si veľmi starý spam ;)
schvalne kerejpa? :mrgreen:

jaj som to potom v spame napísala :P

ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D