Page 74 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:35 04. Jan 2013
by Lord_Berserk
Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ? :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:47 04. Jan 2013
by Pajule
Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ? :mrgreen:
ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:57 04. Jan 2013
by marii
Pajule wrote:
Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ? :mrgreen:
ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.
Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:04 04. Jan 2013
by Pajule
Nebude jedinej ze starejch :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:14 04. Jan 2013
by Rejty
marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej... :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:17 04. Jan 2013
by pavad
Rejty wrote:
marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej... :mrgreen:
Huuuuuu - hotovy gentleman! :D Ja bych si tuhle poznamku take neodpustil. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:20 04. Jan 2013
by Caehan
pavad wrote:
Rejty wrote:
marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej... :mrgreen:
Huuuuuu - hotovy gentleman! :D Ja bych si tuhle poznamku take neodpustil. :D
Gentlemen vždy smekne před tím, než uhodí dámu...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:41 04. Jan 2013
by marii
Rejty wrote:
marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej... :mrgreen:
Tak proti me je tady vetsina coby kojenci:))) Vcetne Tebe Miso,tak si dej pozor,at nedostanes nabacano... :wink: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:58 06. Jan 2013
by Koninho87
Jeden borec co si myslí že mu něco patří :D ( Jdi se lečit) :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 04:54 06. Jan 2013
by Prasokralik
Koninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří :D ( Jdi se lečit) :D
Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typu ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 04:57 06. Jan 2013
by Koninho87
Prasokralik wrote:
Koninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří :D ( Jdi se lečit) :D
Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typu ;)
Tak hlavně záleží jestli je to od narození jako u tebe =)

A je moc hezký že to bereš hned na sebe :D ( hlavně že to není na tebe) :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:07 06. Jan 2013
by Prasokralik
U tebe jeden nikdy neví, stačí tě potakt a jeden aby na sebe bral všechno co pak prohlásíš.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:10 06. Jan 2013
by Koninho87
Prasokralik wrote:U tebe jeden nikdy neví, stačí tě potakt a jeden aby na sebe bral všechno co pak prohlásíš.

Nesmíš být tak vztahovačný hned =) Když napíšu,že si někdo něco strká do zadku tak to neber hned osobně =)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:20 06. Jan 2013
by Prasokralik
Když to je těžký no, jak nemáš cojones na to adresovat lidi přímo, jedinci s vysokou mírou vztahovačnosti si to začnou aplikovat na sebe.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:30 06. Jan 2013
by Koninho87
Prasokralik wrote:Když to je těžký no, jak nemáš cojones na to adresovat lidi přímo, jedinci s vysokou mírou vztahovačnosti si to začnou aplikovat na sebe.
Tak ty to nejsi.Až budu volat všezjeba tak možná se mužeš přihlásit =).Další prosim?