Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:35 04. Jan 2013
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ?Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ?Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu
ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.Lord_Berserk wrote:vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ?Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu
Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)Pajule wrote:ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.Lord_Berserk wrote:vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ?Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej...marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
Huuuuuu - hotovy gentleman!Rejty wrote:To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej...marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
Gentlemen vždy smekne před tím, než uhodí dámu...pavad wrote:Huuuuuu - hotovy gentleman!Rejty wrote:To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej...marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)Ja bych si tuhle poznamku take neodpustil.
Tak proti me je tady vetsina coby kojenci:))) Vcetne Tebe Miso,tak si dej pozor,at nedostanes nabacano...Rejty wrote:To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej...marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typuKoninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří( Jdi se lečit)
Tak hlavně záleží jestli je to od narození jako u tebe =)Prasokralik wrote:Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typuKoninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří( Jdi se lečit)
Prasokralik wrote:U tebe jeden nikdy neví, stačí tě potakt a jeden aby na sebe bral všechno co pak prohlásíš.
Tak ty to nejsi.Až budu volat všezjeba tak možná se mužeš přihlásit =).Další prosim?Prasokralik wrote:Když to je těžký no, jak nemáš cojones na to adresovat lidi přímo, jedinci s vysokou mírou vztahovačnosti si to začnou aplikovat na sebe.