Page 75 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:43 06. Jan 2013
by Caehan
Koninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří :D ( Jdi se lečit) :D
Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typu ;)




(je to - pssssst! Je to vtip! Pokus o vtip... tak něco)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:49 06. Jan 2013
by Koninho87
Caehan wrote:
Koninho87 wrote:Jeden borec co si myslí že mu něco patří :D ( Jdi se lečit) :D
Ne dík, to bych tam zabíral místo pro naléhavější případy tvého typu ;)




(je to - pssssst! Je to vtip! Pokus o vtip... tak něco)
Taky ne další :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:19 09. Jan 2013
by innfra
...žena jak ho uvidí, si spustí sukni na jedné straně vyhrnutou...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:41 10. Jan 2013
by karolina
Transvestita v dílách...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:41 11. Jan 2013
by karolina
Jsem si myslela, že je Eranina zahrada místo klidu a míru.... asi tomu tak ale nebylo vždy

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:45 11. Jan 2013
by innfra
Kvůli své povaze a zaslepenosti ve hře jsem ztratil nejlepšího přítele kterého jsem kdy měl.
Chci se omluvit všem, kterým jsem ve hře křivdil a něco nepřál. Musím se omluvit G14, že jsem ji křivdil, když hrála v podtemnu. Nebylo to fér. Musím se omluvit DM týmu, že jsem mu tehdy před lety křivdil, když jsem dostal DM kill a od té doby jsem DM nevěřil, nebylo to ode mne fér. Co mě dál potká a dostane netuším... možná to bude můj konec.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:17 13. Jan 2013
by Amber
Dostala mě pobožnost jisté postavy, kterou od vstupu do chrámu neodradí nic! :twisted: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:31 15. Jan 2013
by slencak
Každá ušatá (ženská) je v jádru slepice :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:49 16. Jan 2013
by Amber
Kožešník je tajnůstkář 8) hádej, dobrodruhu, co mi máš dodat za zboží!

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:29 16. Jan 2013
by Caehan
Amber wrote:Kožešník je tajnůstkář 8) hádej, dobrodruhu, co mi máš dodat za zboží!

Image
Lepší, než když chce kůže... co on to chtěl? Kočku? Vola? Krávu? Něco z toho :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:49 16. Jan 2013
by Amber
Caehan wrote:
Amber wrote:Kožešník je tajnůstkář 8) hádej, dobrodruhu, co mi máš dodat za zboží!

Image
Lepší, než když chce kůže... co on to chtěl? Kočku? Vola? Krávu? Něco z toho :D
Bratrstvo kočičí pracky? :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:02 19. Jan 2013
by Pajule
Slaměný trpaslík pro Nien :D takovej hezkej dárek

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:20 19. Jan 2013
by Prasokralik
Karatha si pořídila nové NPC:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jan 19 18:13:48] Kora Meynolds: Kdo se jeho výpravy zúčastní, slibuje 10 měšců ve zlatě a stříbře!
...
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jan 19 18:18:07] Kora Meynolds: Kdo se jeho výpravy zúčastní, slibuje 10 měšců ve zlatě a stříbře!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 04:33 20. Jan 2013
by Koninho87
Prasokralik wrote:Karatha si pořídila nové NPC:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jan 19 18:13:48] Kora Meynolds: Kdo se jeho výpravy zúčastní, slibuje 10 měšců ve zlatě a stříbře!
...
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jan 19 18:18:07] Kora Meynolds: Kdo se jeho výpravy zúčastní, slibuje 10 měšců ve zlatě a stříbře!
Tebe dostane ve hře vše co?I kdyby měla chlup kde by neměla =)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:00 03. Feb 2013
by XŠevyX
Parádní lov s "krásným" zakončením :wall: