Page 76 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:26 09. Feb 2013
by karolina
překlik, který se opravdu vyplatil.. Rori si hezky vydělala :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:13 15. Mar 2013
by Barbar321
Právě moje postava překročila v součtu hranici 1.600.000 kraftových expů :shock: :shock: :shock:

To je ale hodin strávených v dílně :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:32 15. Mar 2013
by Koninho87
Barbar321 wrote:Právě moje postava překročila v součtu hranici 1.600.000 kraftových expů :shock: :shock: :shock:

To je ale hodin strávených v dílně :D
Nic moc oproti Dekovi kterej zabil 1.600.000 npc.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:09 15. Mar 2013
by Krysak
Koninho87 wrote:
Barbar321 wrote:Právě moje postava překročila v součtu hranici 1.600.000 kraftových expů :shock: :shock: :shock:

To je ale hodin strávených v dílně :D
Nic moc oproti Dekovi kterej zabil 1.600.000 npc.

Myslís s jednou postavou, celkový součet bude mít daleko vyšší.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:58 15. Mar 2013
by Caehan
Třeba některá zabil více než stokrát... znáte to, na Thalii se umírá blbě... zabijete skřeta a za třicet minut tam ten skřet zase stojí, protože přiběhl zpátky od chrámu...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:45 16. Mar 2013
by Koninho87
Caehan wrote:Třeba některá zabil více než stokrát... znáte to, na Thalii se umírá blbě... zabijete skřeta a za třicet minut tam ten skřet zase stojí, protože přiběhl zpátky od chrámu...
po 52 minutách tam te skřet bude znova prosím.Deka vše ví a hlavně mu nikdo neřikejte ,že když se podivá z okna jeho domu tak se tam nalezne ŽIVOT :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:34 17. Mar 2013
by Barbar321
Pro ostřílené Thalijské hráče asi nic nového, ale mě to překvapilo.

Být obrem, začnu se asi bát o svůj život :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:23 19. Mar 2013
by KaTo
Těžký život nováčka na Thalii (nejen při hledání Mistrů učitelů :twisted: :lol: :lol: ).

P.S.
Sice sem ten strip viděl kdysi dááávno v angličtině, ale do češtiny ho přeložili až nedávno, tak s mi to tak nějak...vybavilo :lol: :lol: . A krom toho mi šéf Cliquestu...fakt nevím čím :lol: připomíná Rejtyho :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:31 19. Mar 2013
by Nalkanar
Hmm a je tam i fräulein Amber, se mi zdá.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:00 19. Mar 2013
by Amber
Nalkanar wrote:Hmm a je tam i fräulein Amber, se mi zdá.
Jsi jen smutny ze ty ses do toho komiksu nevlezl... :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:01 19. Mar 2013
by kucik
Ne? Kdo je v tom případě ten novinář?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:02 19. Mar 2013
by Bruciacullo
vyber si v sekci dotazy nováčků :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:06 19. Mar 2013
by Amber
Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků :D
Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil... :wall: :D :oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:59 19. Mar 2013
by -darkvision-
Amber wrote:
Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků :D
Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil... :wall: :D :oops:
noob :var_49:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:04 19. Mar 2013
by Bruciacullo
Amber wrote:
Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků :D
Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil... :wall: :D :oops:
jasně omylem... a ted tu o jeníčkovi a mařence jak loví čarodějnice