Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:26 09. Feb 2013
překlik, který se opravdu vyplatil.. Rori si hezky vydělala

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nic moc oproti Dekovi kterej zabil 1.600.000 npc.Barbar321 wrote:Právě moje postava překročila v součtu hranici 1.600.000 kraftových expů![]()
![]()
![]()
To je ale hodin strávených v dílně
Koninho87 wrote:Nic moc oproti Dekovi kterej zabil 1.600.000 npc.Barbar321 wrote:Právě moje postava překročila v součtu hranici 1.600.000 kraftových expů![]()
![]()
![]()
To je ale hodin strávených v dílně
po 52 minutách tam te skřet bude znova prosím.Deka vše ví a hlavně mu nikdo neřikejte ,že když se podivá z okna jeho domu tak se tam nalezne ŽIVOTCaehan wrote:Třeba některá zabil více než stokrát... znáte to, na Thalii se umírá blbě... zabijete skřeta a za třicet minut tam ten skřet zase stojí, protože přiběhl zpátky od chrámu...
Jsi jen smutny ze ty ses do toho komiksu nevlezl...Nalkanar wrote:Hmm a je tam i fräulein Amber, se mi zdá.
Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil...Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků
noobAmber wrote:Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil...Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků![]()
![]()

jasně omylem... a ted tu o jeníčkovi a mařence jak loví čarodějniceAmber wrote:Kazdy nejak zacina. Ja jsem kdysi na prvnim levelu omylem napadla havrana a malem mi postavu zabil...Bruciacullo wrote:vyber si v sekci dotazy nováčků![]()
![]()