Page 77 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:15 23. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Po měsíci nehraní jsem si odvykl na retardovanej systém prodávání trofejí a prodal si veškeré zásoby ingrediencí do alchemky.....by se jeden vážně po....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 05:42 24. Mar 2013
by Koninho87
xxxMajkyxxx wrote:Po měsíci nehraní jsem si odvykl na retardovanej systém prodávání trofejí a prodal si veškeré zásoby ingrediencí do alchemky.....by se jeden vážně po....
Ale kdo?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:08 24. Mar 2013
by Krysak
xxxMajkyxxx wrote:Po měsíci nehraní jsem si odvykl na retardovanej systém prodávání trofejí a prodal si veškeré zásoby ingrediencí do alchemky.....by se jeden vážně po....
Dostal jsi řádně zaplaceno. Tak neremcej

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:00 24. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
řádně a řádně......117k. Asi jsem nikdy nebyl tak naštvanej z příjmu peněz.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:22 24. Mar 2013
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:řádně a řádně......117k. Asi jsem nikdy nebyl tak naštvanej z příjmu peněz.
zkus si tuhle částku vydělat v reálu a budeš z příjmu peněz ještě naštvanější
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:27 24. Mar 2013
by innfra
Upřímnou soustrast... Já se je poslední dobou snažil ukecat, že to od nich koupim za trojnásobnou cenu zpátky, ale jsou to skřeti, nic nevracej...
Hmm v reálu jsem se svým výdělečným plánem na mizině... a to jsem chtěl už v létě začít našetřené prachy z práce vrážet do opravy chaty
Tak snad od dubna, pokud se tam neukážu jen na otočku...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:29 25. Mar 2013
by Barbar321
...když červený zombií válečník začal hlava nehlava bušit do červeného pána zombií v blízkosti Ztraceného chrámu a hero se tomu mohl z povzdálí chlámat smíchy.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:04 25. Mar 2013
by karolina
Barbar321 wrote:...když červený zombií válečník začal hlava nehlava bušit do červeného pána zombií v blízkosti Ztraceného chrámu a hero se tomu mohl z povzdálí chlámat smíchy.
hmm, to dělaj furt.. s kostlivcema se tam řežou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:57 26. Mar 2013
by Barbar321
Zamknutý hostinec v Gruberingu v 11 večer

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:02 26. Mar 2013
by Amber
Barbar321 wrote:Zamknutý hostinec v Gruberingu v 11 večer

Tam se s ničím nepářou. Když večerka, tak večerka!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:06 26. Mar 2013
by zachy
Amber wrote:Barbar321 wrote:Zamknutý hostinec v Gruberingu v 11 večer

Tam se s ničím nepářou. Když večerka, tak večerka!

Stejné pocity mívám, když v Praze zavírají 80% hospod v okolí mojí koleje

také kolem 11 večer.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:17 31. Mar 2013
by D_E_K_A
Opravdu příhodné uvítání na TH při lognutí.

Dík extrémistovi a ano napsal jsem to jak jsem napsal, protože venku to je opravdu už extrém.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:22 31. Mar 2013
by Aulus
Byl to nápad Amber. Vánoce na Thalii přicházejí až ve chvíli, kdy je v reálu nejvíc sněhu!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:25 31. Mar 2013
by D_E_K_A
Ahá, no tak tedy povedlo se to všem, co se na tom podíleli. Good

Amber

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:26 31. Mar 2013
by Amber
Žlutý slunečníček! Muhehehe.
Ale Aulus mi tvrdil, že sněžení nepůjde... a šlo! Díky, hoši.
Edit: co mě dostalo včera ve hře - hláška
*hledí na ni jako na linecké kolečko* 
kterou jsem si radši nechala objasnit.