Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Puxina »

Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by J.F.Payne »

Mně se Cersei s krátkejma vlasama líbí mnohem víc než s dlouhejma :))
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by kokosak »

Mě se líbí nejvíc takhle:

Image
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Bahnak »

Počtvrtý už na to nejdu, ale i tak jednoznačně film tohoto roku.
(no dobře, ještě jsem neviděl Jurský svět a v prosinci nás čekají SW, ale v mém TOP3 bude zichr)
PS: Cersei v Dredovi byla hustá.
Attachments
scene-from-mad-max-fury-road_100474074_h.jpg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Zeerit »

Puxina wrote:Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Mě nejvíc šokuje, že to co se děje v GoT ještě pořád někoho šokuje.

edit:

Max- Dobrý, ale popravdě nevím z čeho jsou všichni tak vyplesknutý :)
Jurský svět- Zábavný, ale dementní.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Jachym »

No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Menhiri Dierta
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by karolina »

Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Hlavně slušně ...
Na vyžádání.
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Puxina »

Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Tak si někdy přečti Ságu o Zaklínači a Ciri a pak mi povíš :D :roll: :twisted:

Jinak já jsem stále zvědav na tohle http://www.csfd.cz/film/263921-terminator-genisys/
Tak snad to nezklame.

Teď jsem se díval na prodlouženou verzi Hodný, zlý a ošklivý a to je prostě luxusní western, nemá konkurenci :)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Zeerit »

Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.

Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat :D

Hezkej zbytek dne
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by kucik »

Zeerit wrote: Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat :D

Hezkej zbytek dne
Ještě mu napiš že ty konečněcoolvelkýbitvy jsou jen cgi, protože se jim asi nechtělo plýtvat peníze za bitvičku a winterfell a půjde si rovnou hodit mašli.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Jachym »

To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

K těm bitvám - co je to cgi ? ? ?
Menhiri Dierta
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Aillen »

Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

?

Jéé vy tedy máte starosti :D

Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Krysak »

No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.... ;).
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by Aillen »

Krysak wrote:No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.... ;).
Ehmm, tak takhle jsem si jeho návrat zrovna nepředstavovala, :? , ale ještě kupodivu přežívá Bryenne (v knížce ale už měla být po smrti tuším), tak ho třeba najde a zachrání (pro normální život) :wink:
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Post by pavad »

Aillen wrote:
Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude :D

?

Jéé vy tedy máte starosti :D

Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
V knize se dozvis ze ani Daenerys neni zcela pravoplatnou dedickou (po Targaryenech). A u te prilezitosti zjistis ze jedna dost negativne pusobici postava se pres to vse co se o ni traduje zachovala pred lety neuveritelne rytirsky. A stale se tak vlastne chova dal. Ale to by byl spoiler - kdyz tak se ptej do PM. :D
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Post Reply