Page 78 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:34 31. Mar 2013
by Aulus
Mě včera dostala jiná hláška, kterou raději vytrhnu z kontextu. :mrgreen: Ten kdo viděl, pochopí, ten kdo neviděl, pochopí na letním srazu... :twisted:

"Opatrně odpojí zařízení..."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:05 02. Apr 2013
by Amber
Hráč 1: [Pověz] jdu tvorit hodnoty :D
Hráč 2: [Pověz] tvořit hodnoty je kód pro "jdu na wc"? :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:25 10. Apr 2013
by D_E_K_A
To si takhle kovu a vykovám unikátní meč s odhadem ceny +2 ("Vyjednávač"). Už vidím jeho použití v praxi. :D

Klenotník: "Za svou cenou si stojím, víc rozhodně nenabídnu! Navíc všechny tyto drahokamy jsou doškrábané..."
Vandrák: "Myslím, že je čas vyjednávat.. *zašklebil se a rychle tasil meč z pochvy u pasu* Určitě nechcete nabídnout víc?"
Klenotník: "*Polknul a dlouze s rozechvělím hlasem přikývl* Ale jistěže pane, já si své zákazníky hýčkám.*"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:00 10. Apr 2013
by Prasokralik
Aria má na vyjednávání spodní prádlo. True story.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:22 10. Apr 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Aria má na vyjednávání spodní prádlo. True story.
To je vynášení IC informací!

...pověz nám víc!

...nebo taky ne... *krčí rameny*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:30 22. Apr 2013
by Amber
V toolsetu mě dostal možný vzhled zbraně cepu:
:shock: :lol:
Je libo uzenou krysu na špejli...?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:24 03. May 2013
by D_E_K_A
Úryvek dvou vět, ta poslední to vše zabila:

*Nejmenovaný pronáší trochu delší řeč a na konci padnou ta slova:*

"... zajisté by pohořel(i)..." *chvíli odmlka a jakoby mluvčí zvažoval svá slova pak dodal*
"Mhm...možná doslova".

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:40 03. May 2013
by karolina
Despair se připojil jako hráč... Diemo: "Ha,buger!" :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:41 03. May 2013
by Amber
karolina wrote:Despair se připojil jako hráč... Diemo: "Ha,buger!" :D :D :D
:shock: Bonzáci!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:46 04. May 2013
by D_E_K_A
Útok u Ivory drowem, když si takhle jeden míchá lektvary a bez přítomnosti svolení od DM - vyburcování NPC..., tohle považuju za nehoráznou drzost, ale jak je libo...:)

PS.: Neznalost neomlouvá. ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:50 04. May 2013
by Aulus
Tohle chování rozhodně v pořádku není. O koho šlo?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:51 04. May 2013
by Derken-
Aulus wrote:Tohle chování rozhodně v pořádku není. O koho šlo?
Byl jsem přítomen. Vyřešíme to na DM forum.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:55 04. May 2013
by Amber
Thalisjká online seznamka pro nezadané :lol: aneb "buggere, zavolej mi do klubu!"
555.jpg
555.jpg (7.18 KiB) Viewed 3512 times

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:59 04. May 2013
by D_E_K_A
Prosta mluva obyvatel králoství v IC novinkách, jeden se u toho opravdu i zasměje, dík Aulovi za poslední příspěvek i ostatním za předchozí. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:12 04. May 2013
by Radim
D_E_K_A wrote:Útok u Ivory drowem, když si takhle jeden míchá lektvary a bez přítomnosti svolení od DM - vyburcování NPC..., tohle považuju za nehoráznou drzost, ale jak je libo...:)

PS.: Neznalost neomlouvá. ;)
Jo příště to hlaste do PJ,že chcete začít CvC a pokud nepřijde odpověď máte smůlu