Page 79 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:30 04. May 2013
by Aulus
Radim wrote:D_E_K_A wrote:Útok u Ivory drowem, když si takhle jeden míchá lektvary a bez přítomnosti svolení od DM - vyburcování NPC..., tohle považuju za nehoráznou drzost, ale jak je libo...
PS.: Neznalost neomlouvá.

Jo příště to hlaste do PJ,že chcete začít CvC a pokud nepřijde odpověď máte smůlu
CvC mimo lokace osad je v pohodě bez kontaktu DM. Tohle bylo prostě mimo. Nechápu, proč máš potřebu to tady stavět na hlavu.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:43 04. May 2013
by Prasokralik
Protože šikanujete drowy a dáváte jim ošklivé tresty.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:48 04. May 2013
by Derken-
Aulus wrote:Radim wrote:D_E_K_A wrote:Útok u Ivory drowem, když si takhle jeden míchá lektvary a bez přítomnosti svolení od DM - vyburcování NPC..., tohle považuju za nehoráznou drzost, ale jak je libo...
PS.: Neznalost neomlouvá.

Jo příště to hlaste do PJ,že chcete začít CvC a pokud nepřijde odpověď máte smůlu
CvC mimo lokace osad je v pohodě bez kontaktu DM. Tohle bylo prostě mimo. Nechápu, proč máš potřebu to tady stavět na hlavu.
Já si ale nemyslím, že by Radim měl potřebu to tady stavět na hlavu a že by to dělal. Jeho příspěvek byl sice trochu zbytečný, protože se to už vyřešilo a ty jsi to i uvedl na pravou míru v pravidlech. Nicméně si myslím, že jeho příspěvek byl mířený čistě na tenhle problém u osady a ne na jakékoli CvC kdekoli jinde

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:35 15. May 2013
by Toren
Cítíš se dobře? A neb jak se v Karathe šíří nemoci
Tempius, Thalův kněz wrote:Udělal jsem par lektvaru ktere by měli pomoci chorobe se dal rozsirovat. *poda Naz 6 malych lahviček a 3 gardistovy*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:46 15. May 2013
by Krysak
To Toren: Ten citát je ráj pro Amber, teda pokud nedostane infarkt....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:04 15. May 2013
by Toren
To Krysa: Já psal jen to nahoře, zbytek je origoš

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:03 15. May 2013
by Krysak
Toren wrote:To Krysa: Já psal jen to nahoře, zbytek je origoš

Takže je to vlastnoruční práce Sendyse?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:36 15. May 2013
by Sielencer
Krysak wrote:Takže je to vlastnoruční práce Sendyse?
Tak až sem jsem to nakonec dopracoval. Nikdy dřív mě nenapadlo, že budu srovnáván se samotným pánem tvorstva

.
Ty gramatické chyby jsou mi nyní zřejmé stejně jako nesmyslný význam celé věty, kvůli které zřejmě tato citace vznikla. Mou jedinou omluvou je pozdní hodina a nízký hod na Int. Přesto se stydím a ty Torene už máš s Questy utrum. Takhle mě nabonzovat... A nebo...
*připíchne vzkaz a rychle se utíká schovat než přijde grammar Nazzi Amber*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:40 15. May 2013
by innfra
Ale no ták, on za nic nemůže... to myslel v dobrém, ani nevidím tvé jméno

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:50 15. May 2013
by Amber
*samou spokojeností se tetelí* 
Nechci být OT, ale vážně mě dostalo, jak se Sielencer hezky sám přiznal.

Pravý význam věty v citátu mě pobavil, pěkná perlička. A chybky...
*mávne rukou* už tady byly větší (vel)ryby.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:27 20. May 2013
by sendys
nechte moje gramatické chyby bejt moje ! najděte si svoje chyby grrrr
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:08 20. May 2013
by Krysak
sendys wrote:nechte moje gramatické chyby bejt moje ! najděte si svoje chyby grrrr
Je mi moc líto chlape, ale již jsi pro nás jen falešným prorokem, opravdový mistr odhalil před nedávnem svou tvář.
Silencelujah!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:12 20. May 2013
by sendys
Krysak wrote:sendys wrote:nechte moje gramatické chyby bejt moje ! najděte si svoje chyby grrrr
Je mi moc líto chlape, ale již jsi pro nás jen falešným prorokem, opravdový mistr odhalil před nedávnem svou tvář.
Silencelujah!
kill !
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:04 28. May 2013
by Diemo
tak tenhle preklep me dostal na nekolik minut

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:59 29. May 2013
by Nalkanar
Hovor trpaslice s elficí
