Page 80 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:01 30. May 2013
by Barbar321
Nalkanar wrote:Hovor trpaslice s elficí

...to mě rozhodně ne. A to se moje postava držela fakt zpátky ze staré známosti před tím malým za stolem na druhé straně

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:07 30. May 2013
by Diemo
to se ani nemusela drzet, aspon by se to rychlejc ukoncilo, tu starou znamost nejak nechapu, co to u tebe znamena?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:07 03. Jun 2013
by D_E_K_A
První: " V té věži bude určitě a čeká, až ji někdo... uspokojí! "
Druhý:" Princezna?! Jdu první! " *protlačil se mezi nimi*
(alespoň takhle nějak to bylo, ale zábavných momentů bylo povíc, díky bavil jsem se

)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:47 05. Jun 2013
by Prasokralik
Zlobří šaman Pork Killa. ten generátor náhodných jmen pro bosse žeru

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:36 06. Jun 2013
by Diemo
Logla hledana postava, clovek po ni jde, vidi ho nejakej jeho kamarad, hledany odlogne a hraje si dal na jinem uctu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:37 06. Jun 2013
by D_E_K_A
Zajímalo by mě, která nešťastnice to byla a co se jí asi zlého přihodilo...

*podezřívavě si prohlíží stráž*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:32 08. Jun 2013
by Nalkanar
Tanec trpaslíka s elfkou

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:58 12. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Tanec trpaslíka s elfkou

WTF?! Jedinej přípustnej tanec trpaslík a elf je se sekerou a mečem v rukách!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:43 16. Jun 2013
by Nalkanar
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:52 21. Jun 2013
by Nalkanar
Xantipa a její frantíci

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:36 21. Jun 2013
by LDamian
Nalkanar wrote:Xantipa a její frantíci

A to kdybys viděl, jaké mají ti Frantíci vlastnosti!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:39 21. Jun 2013
by KaTo
LDamian wrote:Nalkanar wrote:Xantipa a její frantíci

A to kdybys viděl, jaké mají ti Frantíci vlastnosti!

Asi takhle dlouhý a asi takhle tlustý?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:50 24. Jun 2013
by Molly23
Přivítání po dlouhé době mimo Thalii

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:12 26. Jun 2013
by Aulus
4 minuty bez kritiku s rozmezím 17-20 a dvěma útoky za kolo u posledního mozkožrouta s nápisem
"téměř mrtev" v laborce ve stokách. Nevím, jestli počítám správně, ale pravděpodobnost takového jevu je menší než 0,000002%. Ta nwn kosta je fakt šílená.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:25 26. Jun 2013
by Caehan
Aulus wrote:4 minuty bez kritiku s rozmezím 17-20 a dvěma útoky za kolo u posledního mozkožrouta s nápisem
"téměř mrtev" v laborce ve stokách. Nevím, jestli počítám správně, ale pravděpodobnost takového jevu je menší než 0,000002%. Ta nwn kosta je fakt šílená.

Critical threat se počítá jen v případě, že je to také dost na zásah. Pokud bys ho mohl trefit jen na dvacítky, je ta šance úměrně menší.
(další chyba v tvém výpočtu je ta, že když hodíš v požadovaném rozmezí, musíš pak ještě potvrdit zásah dalším hodem a ten musí zasáhnout)
4 minuty jsou 40 kol, tedy 80 útoků.
Pro zásahy jen na 20 je šance takového jevu téměř 82%
Pro zásahy na 19-20 je to pak téměř 45%
Pro zásahy na 18-20 je to pořád něco přes 16%
Pro zásahy v plném rozmezí jsou to stále téměř 4%, takže zhruba jednou za +/- dvě hodiny boje si tady přečteme něčí stížnost na NWN kostku...
(pokud jde zasáhnout ještě snáz, než je rozmezí critical threatu, počítá se to pak ještě trochu složitější...)
Tady je jiná statistická úloha... jaká je šance, že si na něco takového hráč na fóru stěžovat nebude?
