Page 9 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:08 22. Jan 2009
by Kiri
Sorrow wrote:Pozor pozor, Kiri bude za chvilku jubilant.Jeste kousek a bude tam 1000 prispevek
Takze Ave Kiri.
Snad jsem prvni s gratulaci...

diky moc diky diky, si uplne prvni

btw kdy bude sraz, ze by se to hned splachlo

))
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:11 22. Jan 2009
by Rejty
V druhy pulce unora planuju...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:34 22. Jan 2009
by paja13
dostalo me kdyz terka nasla ve hre drahej kamen VLTAVIN :o) o kaminky mam zajem a tak sem si predstavil jak ten meteorit padnul nekam do nemec a do vltavy dopadly slzicky rozpalenyho nebeskyho magmatu :)
ale jeste vic sem byl rad kdyz sem zjistil ze to je ten nejvic mastnej kaminek co sem zatim prodaval :oD nejak mi to zvedlo narodni uvedomeni dikec :o)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:32 23. Jan 2009
by Theogil I
Kiri wrote:Sorrow wrote:Pozor pozor, Kiri bude za chvilku jubilant.Jeste kousek a bude tam 1000 prispevek
Takze Ave Kiri.
Snad jsem prvni s gratulaci...

diky moc diky diky, si uplne prvni

btw kdy bude sraz, ze by se to hned splachlo

))
Muhehe ... tak bych řekl že je na čase udělat příspěvkový wipe ... muhehe *za kancelářským stolem sedí něco mezi skřetem a trpaslíkem a děsně blbě se kření*
Gratulace.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:33 23. Jan 2009
by Pajule
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:36 27. Jan 2009
by PiAn0
Myslim že jsem skončil pod stolem když z Terk vypadla věta
Terk: *kupodivu mu neskáče do řeči jako každá jiná ženská*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:20 10. Feb 2009
by Anderson I
Kdyby jste čirou náhodou zahlédli půlčíka s nepřítomným výrazem ve tváři, tak v návalu vzteku dělá nepěkné věci kořenářce Mije (cpe jí obsah koše ...), tak se nelekejte. To jen zvala 21 nějakých jeho kytiček a jako obvykle je přímo před ním vysypala právě do toho koše.
Ta ženská to dělá ráda, s chutí a pravidelně. Prostě jí baví trápit dobrodruhy.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:03 10. Feb 2009
by nomis_b
Anderson I wrote:
Ta ženská to dělá ráda, s chutí a pravidelně. Prostě jí baví trápit dobrodruhy.

Asi by ses vice divil NWN kostce,nez korenarce, kdyby si tusil, jak miniaturni je tam pravdepodobnost

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:49 10. Feb 2009
by Miky
nomis_b wrote:Anderson I wrote:
Ta ženská to dělá ráda, s chutí a pravidelně. Prostě jí baví trápit dobrodruhy.

Asi by ses vice divil NWN kostce,nez korenarce, kdyby si tusil, jak miniaturni je tam pravdepodobnost

NWN kostka mě ve hře dostává pravidelně, něco jako miniaturní pravděpodobnost v ní neexistuje...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:59 10. Feb 2009
by Neithan1
a mas to nomisi !
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:13 10. Feb 2009
by Dron
Pravděpodobnost v NWN neexistuje. Když si lítej tygr může na mě hodit 20, 19, 20, 18, 20, 20, 20 a do mrtvoly 13 nebo kolik

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:51 10. Feb 2009
by kucik
To je tréning do života.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:42 23. Feb 2009
by Lord_Berserk
Todle me dostalo...
Barbag dole zniceho nic dostane bleskem dahu do hlavy (rikam si DM si hraje?!) ale byl to trest od boha prodeje... (taky sem to hned musel zkusit)
Pouceni z toho plyne... nikdy nedavejte veci z nalozenyho zvirete rovnou na prodejni stolek - je to obchodne neeticke a obchodniky tento cin muze velice nasrat
Berserkovi zbyva jiz posledni napomenuti od boha prodeje ...pak bude nemilosrdne utracen

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:34 23. Feb 2009
by nomis_b
he he a ja cekal, az se konecne nekdo nachyta, na to kradeni ze stolku !!
KOnecne je vinik odhalen
Doufam, ze te Dm radne potrestaji..
btw co si presne delal, at to muzu zkontrolovat, zda je to dobre nastavene? zdalo se mi, ze to nekde nefungovalo.
PS: jo a s tim ze te pak zabijou si nedelam prdel... radsi bych to na tvym miste neriskoval
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:28 25. Feb 2009
by Jonny
To si takhle jdu přes větrný vršky k Ivory, přemejšlim, co si dám k obědu až se odlognu, když kolem mě najednou proběhne Ailen, za nim se přiřítí Lamželezo a hned mi ji natáhne kritikem za 60, takže než stačim cokoliv napsat, tak hrdinně prchám taky...Tomu se řiká náhodný setkání
