DMG zbrane a bandita u Karathy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Post by akin »

kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?
running man...
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Post by melvik »

akin wrote:
kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?

TOHO TAKY UPALTE !!!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Post by Pajule »

melvik wrote:
akin wrote:
kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.

Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.

Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?

TOHO TAKY UPALTE !!!

vííííííííííííííííííííítej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Post by melvik »

a te BAN ZA SPAM !:D
Locked