Page 9 of 13
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 00:29 26. Jan 2011
by zma
Scrappy wrote:kucik wrote:No vidis. Stacilo jen rict, ze se logujes odjinud.
Spousta zarizeni jako skoly, urady atp. blokuji vyssi cisla portu.
A nedá se to nějak obejít?

vsechno se da obejit
nicmene tohle zalezi na celkovejch policies na siti takze pokud se v tom nevyznas a nemas cas hledat si cesticku tak univerzalni rada neni.
navic ve skole se mas ucit.)
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 00:43 26. Jan 2011
by kucik
Obejit se to samozrejme da, ale neni to trivialni a musis trosku vedet, co delas, nebo mit nekoho, kdo vi co a jak.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 00:53 26. Jan 2011
by Scrappy
zma wrote:Scrappy wrote:kucik wrote:No vidis. Stacilo jen rict, ze se logujes odjinud.
Spousta zarizeni jako skoly, urady atp. blokuji vyssi cisla portu.
A nedá se to nějak obejít?

vsechno se da obejit
nicmene tohle zalezi na celkovejch policies na siti takze pokud se v tom nevyznas a nemas cas hledat si cesticku tak univerzalni rada neni.
navic ve skole se mas ucit.)
Jo, kdyby to nebyla škola, kam chodím dělat sám dozor, proč ne.

Takže jak tak koukám ty dvě hodiny tam nějak přetrpím mno...
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 23:01 07. Feb 2011
by Jeanes
Včera jsem normálně hrál. Dneska jsem se poprvé zkusil připojit po druhé hodině po resu, ale nešlo to a nejde to až doteďka. Žádné změny internetu se u mě doma neděli. Udělal jsem tedy nové klíče, přepsal soubor hosts, znovu si vyplnil přihlášení na webu. A pořád nic :/ Co s tím může být?
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 23:31 07. Feb 2011
by zachy
Mám stejný problém, ale nejspíš si Kucik hraje s tím ověřováním loginu:)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 805#p94805
kucik wrote:Nevim. Ja jenom potreboval otestovat novy overovani loginu.

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 10:58 08. Feb 2011
by kucik
Oba (a ještě pár dalších) používáte pro připojení nějaký divný porty. Pro NWN jsou vyhrazený porty 5021 a 5022.
Máte nějakej specifickej důvod, proč nemůžete použít standartní porty?
@Jeanes 20392
@ zachy: 17816
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 11:15 08. Feb 2011
by Garett
ja jsem na tom stejne, uz od vcerejsiho vecera nic a vyhazuje mi to to samy
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 11:26 08. Feb 2011
by kucik
Garett wrote:ja jsem na tom stejne, uz od vcerejsiho vecera nic a vyhazuje mi to to samy
Ano, i pro tebe platí, co jsem psal výše.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 11:50 08. Feb 2011
by Garett
Ja si prave nejsem vedom, ze bych si menil porty nebo instaloval neco divnyho... nemas nakou radu jak to vratit do puvodniho (a funkcniho) stavu? teda krom reinstalu

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 11:54 08. Feb 2011
by kucik
V nwn.ini, nebo nwnplayer.ini máš nastavení portu, na kterym se nwn připojuje.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:07 08. Feb 2011
by Garett
Tak porty jsem prepsal v nwnpayer.ini
[Server Options]
Game Port=5021
[Profile]
Client Port=5022
Player Name=Garett
a stale mi to vypisuje to same
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:10 08. Feb 2011
by kucik
Zkus nastavit client port na 5020.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:15 08. Feb 2011
by Garett
kucik wrote:Zkus nastavit client port na 5020.
vyzkouseno a stale nic
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:16 08. Feb 2011
by kucik
Zkusil jsem to trochu upravit. Zkus to po restartu.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 15:06 08. Feb 2011
by Jeanes
ty porty jsem zmenil a uz mi to funguje! dikys!