Page 9 of 9

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 16:57 21. Dec 2009
by innfra
No, problém je ten, že když se skill povede, tak ty nic nemůžeš zjistit, to že ti to hodí tuhle hlášku, by byla ooc informace a použít jí pro další jednání by bylo nefér. Když to neprojde, tak doufám že to tu hlášku o kradení hodí a vyhodí to z hidu.

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 19:06 21. Dec 2009
by artaxas
monstera wrote:
a okradený musí dostat hlášku "Bylo vám ukradeno 100 zlatých " aby mohl na zloděje reagovat !
Tak to potom okrádání a body v něm ztrácí smysl, když se automaticky okradenému napíše že byl okraden. Taky by mě zajímalo, k čemu je dobré někoho okrást o 100 zl max., když se na tom nedá ani vydělat, to si raději zabiju dva medvědy a nikdo mi nepůjde po krku.

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 19:40 21. Dec 2009
by innfra
Našel jsem návod pro stavbu zloděje a je to super :lol: ale je to in íngliš

Among the mostly pointless skills for Rogues:

PICK POCKET (DEX). Now frankly, I never saw much call for this Skill, but other
Rogue players swear by it. In particular, in the early game, most of the
peasants walking around Neverwinter are walking around with 40 and 50 gold in
their pockets, which when you just start out, is a lot of money. By the mid-
game, though, I don't see how you'll have much use for this skill, particularly
if you have a high Persuade. If you try this in the single-player game, though,
SAVE FIRST. It is not in your best interests to have half the city guard
chasing you. Smart Rogues evaluate the downside risk and prepare a contingency
plan before taking action. ;-)

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 19:56 21. Dec 2009
by Miky
artaxas wrote:Taky by mě zajímalo, k čemu je dobré někoho okrást o 100 zl max., když se na tom nedá ani vydělat, to si raději zabiju dva medvědy a nikdo mi nepůjde po krku.
Každý nemusí přemýšlet jak ty a přepočítávat všechno na xp a gp, ale hrát zloděje protože ho to baví :wink:

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 21:16 21. Dec 2009
by monstera
innfra wrote:Našel jsem návod pro stavbu zloděje a je to super :lol: ale je to in íngliš

Among the mostly pointless skills for Rogues:......

Překladač Google to velice půvabně přeložil ( i když by to spíš patřilo do vtípků ) :
Překlad (anglicky > česky)Zobrazit romanizaci
Pick Pocket (DEX). A teď upřímně řečeno, jsem neviděl tolik výzvu pro tento dovedností, ale i jiné
Rogue hráči přísahat na to. Zejména v počátku hry, většina
sedláci chodí Neverwinter nejkrásnější město na světě s 40 a 50 zlata
svých kapes, které, když začněte ven, je hodně peněz. By the mid -
hra, i když, nechápu, jak se budete muset hodně pro tuto dovednost, zvláště
Pokud máte vysoké Přesvědčování. Pokusíte-li to v single-player hra, i když,
FIRST SAVE. Není to ve vašem nejlepším zájmu mít polovinu městská garda
pronásleduje vás. Smart Rogues vyhodnotit riziko negativního vývoje a vypracovat pohotovostní
Plán před přijetím opatření. ;-)

Re: Okradaní bez zabití/zlodějna

Posted: 22:24 21. Dec 2009
by DenGrasse
Miky wrote:Možná by se mělo dočasně zakázat kouzlit, co kdyby někdo čaroval nekromancii v dohledu stráže? A taky zakázat PvP, dočasně než budou systémy, kdyby někdo přepadal v dohledu stráže. Nakonec bude možná nejlepší Thalii pozastavit (dočasně), než se udělají zreálňující systémy na všechny akce a systém, který bude monitorovat jak kdo systémy užívá (jestli dostatečně reálně a na základě toho každé postavě přidělí body, podle kterých se k ní budou DM chovat).
Samozřejmě je ještě jedna možnost a to že nějak zařídíš, aby ti prasící hráči, kvůli kterým se to celý řeší, ve svém díle nepokračovali :wink: