Ma to určité minusy ale taky určité plusy jetse to neni dodelany jenze tednevim co tam jeste pridat prosim navrhy kritiku (ale blby kecy si nechte prosim pro sede)
Děkuju
nemluvim nejen o zlodejich ale obecnepro vsechny postavy neboli jaky by to melo vyznam aby to mohl jen zlodejokradani je pokud mam dobre info tak je vypnute a pracuje se na nem tohle je vseobecne pro lidi kteri nejsou zlodeji a chtej byt takto udelany ze zabitim vydelaj takhle by se nemuselo zabijet a zapojilo by se do toho RP a take armada misot toho aby se clovek trapil tim ze prisel o exp a prachyLorelei wrote:Jsme konečně rád, že se někdo ozval, že by se začalo něco dít s okrádáním. Na co jiný skill, když OKRÁDANÍ už je. Stačí že v současné době je OKRÁDÁNÍ pro Zloděje opravdu na nic, když bylo tak omezeno a to díky pár lidem, kteří nemají soudnost a okradou jiného hráče do posledního knoflíku. Já bych ho ponechal bez omezení s tím, že by šlo vzít pouze mince do určitého max počtu a věci menších velikosti pouze ložených v inventáři a to do 1 čtverečku a také omezení do určité váhy. Ale opravdu nevím jak je to náročné udělat. Je opravdu smutné hrát čistého zloděje, když nemůžu ani okrádat vlastně nic a nechci někoho zabít. Pak nevím, proč Zloděj je Zloděj a není třeba Odpasťovač, Odemykač nebo něco podobného?
neco podobnyho jsme myslel u normal zlodjee ale tam je problem s tim udelat chodiciho obcana jako npc ktery chodi nekam a aby se treba obnenoval atd ale jde mi spis o to okradani po bojitao kan wrote:Co přeorientovat zlodějinu z PC na NPC? Příklad:
po městech se budou pohybovat NPC "bohatý muž", "Občan s měšcem u pasu","chudák se zlatkou v ruce"....Zloděj si tuto postavu vyhlídne, počká až půjde uličkou a tam použije "okrádání" (podobně jako když jdete těžit rudu", bude zkoušet a zkoušet. Pokud uspěje v hodu u kterého se bude na uspěch přičítat skill "pickpocket" tak získá nějaké ty zlatky nebo item podle NPC. Pokud neuspěje NPC si vybere z akci: zautocit,pohyb k nejblizsimu straznemu - nahlásí jmeno posledniho okradajiciho, to se ulozi do databaze (bude vznikat popis), pokud dosahne nahlaseni hranice bodu, vznikne uplny popis a stihani zlodeje. Body se budou odečitat odehranymi hodinami na serveru.
tao kan wrote:Co přeorientovat zlodějinu z PC na NPC? Příklad:
po městech se budou pohybovat NPC "bohatý muž", "Občan s měšcem u pasu","chudák se zlatkou v ruce"....Zloděj si tuto postavu vyhlídne, počká až půjde uličkou a tam použije "okrádání" (podobně jako když jdete těžit rudu", bude zkoušet a zkoušet. Pokud uspěje v hodu u kterého se bude na uspěch přičítat skill "pickpocket" tak získá nějaké ty zlatky nebo item podle NPC. Pokud neuspěje NPC si vybere z akci: zautocit,pohyb k nejblizsimu straznemu - nahlásí jmeno posledniho okradajiciho, to se ulozi do databaze (bude vznikat popis), pokud dosahne nahlaseni hranice bodu, vznikne uplny popis a stihani zlodeje. Body se budou odečitat odehranymi hodinami na serveru.
Vse sem tam prakticky vysvetlil ale asi jsem to neupresnil zakas zabiti pri okradeni ... pri zabiti udelano ze by mohly vzit jenpenize tim by sevyvazilo ze on prisel o expy a ke vsemu stim nemuze nic delat ani se pomstit a sraženi protože jak jinak ho proste sundat kzemi?? a nemyslim to jako skillem sraženi ale jiny ukon co by to udelalkucik wrote://Prosim pište text normálními barvami. Žlutej text na bílym pozadí se čte opravdu dost mizerně.
Okrádání se rušilo kvůli dobytkům, kteří byli opakovaně schopní vyluxovat celý inventář.
1. Proč by ho měla postava zrovna srážet? Pokud chceš někoho okrást, můžeš ho ubít do bezvědomí a vzít mu peníze.
2. Proč by po zabití změl vzít jen určitý počet peněz, když při sražení si může vzít všechno? Nad mrtvolou má přece víc času na prohledávání.
3. Jak chceš zajistit, že postavu následně nezabije?
@tao kan:
NPC je vždy mnohem snadnější nějak zmizet a nabízí to pokaždé možnosti k nějakému obchození.
@Lorelei
Okrádání jsme museli zatrhnout právě kvůli hráčům, kterých ses tolik zastával, tak se zamysli, jak se tomu dalo zabránit a jestli má smysl si na to teď stěžovat.
SENDYS: Vse sem tam prakticky vysvetlil ale asi jsem to neupresnil zakas zabiti pri okradeni ... pri zabiti udelano ze by mohly vzit jenpenize tim by sevyvazilo ze on prisel o expy a ke vsemu stim nemuze nic delat ani se pomstit a sraženi protože jak jinak ho proste sundat kzemi?? a nemyslim to jako skillem sraženi ale jiny ukon co by to udelal
hele nevim pravidlem nebo by se dalo udelat ze by byl chvili nesmrtelny nevim fakt neLDamian wrote:SENDYS: Vse sem tam prakticky vysvetlil ale asi jsem to neupresnil zakas zabiti pri okradeni ... pri zabiti udelano ze by mohly vzit jenpenize tim by sevyvazilo ze on prisel o expy a ke vsemu stim nemuze nic delat ani se pomstit a sraženi protože jak jinak ho proste sundat kzemi?? a nemyslim to jako skillem sraženi ale jiny ukon co by to udelal
Jak chces zakazat zabiti pri okradeni?
a tebe asi nenapadlo ze od toho se to povolani jmenuje zlodej *placl se do cela* dnes ti zlodej taky lohne koplet kabelku a cojachyra wrote:Ja som jednoznačne proti okrádaniu. Takto by nijaká postava nemohla nosiť koruny u seba. Dosť že je risk, že niekto niekoho zabije
to okrádanie predmetov na 1 políčko: totálna zhovadilosť .. vás asi nenapadlo, že napr meteorický prsteň s hocijakými kameňmi, síce je na 1 políčko a váži prd ale stojí 1 MILION!!! Low lvl zlodejík dobre hodí a má zarobené na celý životToto by bolo riadne svinstvo. Ešte nízke postavy so slabými pedmetmi by to ešte toľko netrápilo (určite aj ich) ale kebych takto prišla o toľko miliónov, asik bych začala vraždiť od podozrenia
to okrádanie korún: ľudia si poctivo zarobia a zlodejíkovia si len prídu povedzme do dielní, kde postavy vždy musia mať koruny .. 10 zlodejov a postavy sú na mizine!
No je to preci porad jeste lepsi, nez kdyz nekdo jiny hraje poctive zapornou postavu, vojak ho chytne a on dostane permku na hranici nebo popravisti ne?jachyra wrote:Ja som jednoznačne proti okrádaniu. Takto by nijaká postava nemohla nosiť koruny u seba. Dosť že je risk, že niekto niekoho zabije
to okrádanie predmetov na 1 políčko: totálna zhovadilosť .. vás asi nenapadlo, že napr meteorický prsteň s hocijakými kameňmi, síce je na 1 políčko a váži prd ale stojí 1 MILION!!! Low lvl zlodejík dobre hodí a má zarobené na celý životToto by bolo riadne svinstvo. Ešte nízke postavy so slabými pedmetmi by to ešte toľko netrápilo (určite aj ich) ale kebych takto prišla o toľko miliónov, asik bych začala vraždiť od podozrenia
to okrádanie korún: ľudia si poctivo zarobia a zlodejíkovia si len prídu povedzme do dielní, kde postavy vždy musia mať koruny .. 10 zlodejov a postavy sú na mizine!