Page 83 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:07 28. Jun 2013
by Caehan
A jednička není automatický neúspěch při potvrzování... a to nemá s Thálkou jako takovou nic společného, to je mechanika NWN...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:10 28. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Caehan wrote:A jednička není automatický neúspěch při potvrzování... a to nemá s Thálkou jako takovou nic společného, to je mechanika NWN...
To ani nikdo netvrdil....1 je neúspěch při útoku

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:56 28. Jun 2013
by Shaman88
Jinak doporučuju vám, v těhle věcech ohledně mechaniky nevěřte wiki, je tam spousta polopravd... nebo informací které platily v nižších patchích.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:31 29. Jun 2013
by Prasokralik
Když hráč zdechne u jezevců, jin hráči ho najdou, vezmou tělo ke knězi, napíšou mu o tom... a ten hráč odlogne, než stačíme ty tři lokace projít.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:39 29. Jun 2013
by Prasokralik
Když už jsme u toho, váže se k tomuhle malý bug. Když oživíte u kněze postavu která není ve hře, vypíše to něco jako:

Hráč "Jméno_Postavy" s postavou "Jméno_Hráče" není ve hře. Mělo by to být naopak. Ale je to jen detail.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:26 29. Jun 2013
by Molly23
Nestalo se to na Thalii, ale bylo to ve hře paintballu se Sobikem :D. Odehrálo se to v indoor aréně na Václaváku.

Náš tým ještě nedošel na naši základnu, probírali jsme taktiku a Sob proběhl, sirénou započal hru a než jsme se rozkoukali co se děje tak odběhl a mi jenom... Co to ku...?

Pak se ozvala palba z mnoha zbraní a pak ticho... Další siréna ohlásila konec hry a my jenom vidíme celý tým protivníků jak rozstřílený smutně odchází zase na start :D. Prostě trpaslík s rudou zuřivostí! Nejhorší ale bylo když tam našel "pavézu" (policejní štít těžkooděnců), hned nám tam po aréně běhal trpasličí obránce.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:32 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Promiň, ale tohle mi nedalo...:D :oops:

Tell: "....,ráda si s tebou půjdu hrát."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:39 30. Jun 2013
by innfra
Tariel vystrašila 2 nováčky a vzápětí ji přejeli 2x koněm :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:42 30. Jun 2013
by Miell
innfra wrote:Tariel vystrašila 2 nováčky a vzápětí ji přejeli 2x koněm :lol:
Tomu se říká boží mlýny! :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:32 01. Jul 2013
by soul1
innfra wrote:Tariel vystrašila 2 nováčky a vzápětí ji přejeli 2x koněm :lol:
nemáš nás chudáky slabé strašit :D byla to vážně zábava Elithar se pak klepal ještě celou cestu ani chudák spát nemohl

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:01 02. Jul 2013
by Barbar321
...a já si myslel, že se jen vracím domů prospat :shock: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:19 10. Jul 2013
by Pajule
"Dostalo" mě to, jak 3/4 postav pozná drowa! Jakmile je někdo na cestě tak je to prostě drow! Ty jména nad postavama, by se fakt měla nějak smazat :wall: protože kdyby to bylo jméno z povrchu, tak každej projde jak nic, ale jakmile je nad postavou drowský jméno tak hned všichni vědí, že to je drow..

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:25 10. Jul 2013
by soul1
Tak Tak aneb pulka zajimave přednašky jen otom jestli to byli Drowove nebo ne to mě taky dostalo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:27 10. Jul 2013
by J.F.Payne
No, protože drowové útočej bez ptaní a ze zálohy, je občas nějaká snaha o roleplay spíš na škodu tomu, kdo by něco chtěl hrát. Osobně to řeším tak, že když někoho potkám v noci na cestě, chci po něm aby odkryl ksicht. Když to neudělá, tak útočím.

Bez ptaní pak většinou útočím na ty co proti mě v noci jdou se zbraní v ruce a zakrytým ksichtem.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:30 10. Jul 2013
by radekdnb
:D...hele já bych to nějak nehrotil :D..alespoň viděli, že neútočíme na vše zákeřně :D :D...

ale velké dík za AntiMETAGAME patří dvou hráčům kteří s náma dneska hráli bez problémů :) jim patří velký dík! a obešlo se to bez boje a všelijakýho zla :) ještě jednou díky! :)