Page 84 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:45 10. Jul 2013
by Pajule
Nevim, vás to nenaštvalo, ale mě celkem jo! :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:51 10. Jul 2013
by radekdnb
Pajule wrote:Nevim, vás to nenaštvalo, ale mě celkem jo! :mrgreen:
Dárka to nenaštvalo, ale víc :D....mě to pobavilo :D tomu se říká respekt! *zamrká očkama*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:25 15. Jul 2013
by Aulus
Opětovaná láska Deirdry a chlapců z gardy aneb budoucnost patří železobetonu a modrým příšerám... :wall: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:38 23. Jul 2013
by Amber
Postava sbírající věci ze sedla koně... co si představím... :mrgreen:

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:44 23. Jul 2013
by de Aers
A pak, že ty bylinky z koně trhat nejdou !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:45 23. Jul 2013
by -RoF-
:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:46 23. Jul 2013
by Amber
de Aers wrote:A pak, že ty bylinky z koně trhat nejdou !
Jenže ta slečna na obrázku má veeelmi vysokou obratnost :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:59 23. Jul 2013
by J.F.Payne
Mně spíš dostává že na koni funguje skill akrobacie :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:49 23. Jul 2013
by de Aers
Amber wrote:
de Aers wrote:A pak, že ty bylinky z koně trhat nejdou !
Jenže ta slečna na obrázku má veeelmi vysokou obratnost :lol:
Ty rytíři v plátových zbrojích taky přece, né ? :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:57 23. Jul 2013
by Krysak
Koukněte se na animaci. Koně jsou vycvičení ke sbírání bylinek. Sehne se, uždoubne a postava pak vybírá jen bejlí z tlamky. Zadna akroboška nic:)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:04 23. Jul 2013
by Goran
Krysak wrote:Koukněte se na animaci. Koně jsou vycvyčení ke sbírání bylinek. Sehne se, uždoubne a postava pak vybírá jen bejlí z tlamky. Zadna akroboška nic:)
To se třeba sběr vraního oka prodraží, pokud má teda podobné účinky na živý organismus, jako to v reálu :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:17 23. Jul 2013
by karolina
Amber wrote:Postava sbírající věci ze sedla koně... co si představím... :mrgreen:

Image
No jasně, džigitovka, tím jsme chtěla jednou to sbírání argumentovat, ale nenašla jsem dostatečné video :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:38 23. Jul 2013
by Molly23

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:08 03. Aug 2013
by Aulus
Zvýšený výskyt nově založených důchodců na povrchu. :lol:

Aspoň odpadá problém s přesunem na NT! :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:41 05. Aug 2013
by Bahnak
Tak po dlouhé době jsem si tak lognul, zašel na Yetíka, šefik přišel, hodil 20 na sražení, pak další 20 na kritik, pak další 20 na kritik, pak znovu 20 na sražení a pátou poslední 20kou mě dorazil... Já chci taky takhle krásně zaseknutou kostku...