Page 85 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:11 06. Aug 2013
by Barbar321
Bahnak wrote:Tak po dlouhé době jsem si tak lognul, zašel na Yetíka, šefik přišel, hodil 20 na sražení, pak další 20 na kritik, pak další 20 na kritik, pak znovu 20 na sražení a pátou poslední 20kou mě dorazil... Já chci taky takhle krásně zaseknutou kostku...
To jsi měl sem hodit výpis. Byla by zábava :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:35 06. Aug 2013
by Bahnak
Nasraně jsem odlogl, tož jsem si tu srandu užil jen sám, sorry :oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:43 06. Aug 2013
by Caehan
Tak to uznám i já, že je to kiks... já předtím mluvil o kriticích obecně, když je řeč o čistých dvackách, tak je to očividně něco jiného.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:44 09. Aug 2013
by -RoF-
Potkat ve dne drowí hlídku. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:06 09. Aug 2013
by karolina
-RoF- wrote:Potkat ve dne drowí hlídku. :D
A sakra.. ty černý sviňuchy objevili krém s UV faktorem!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:27 10. Aug 2013
by Aulus
karolina wrote: A sakra.. ty černý sviňuchy objevili krém s UV faktorem!
Asi si ho mažou do očí. Na kůži to vzhledem k jejich pigmentaci ani není potřeba. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:17 11. Aug 2013
by kokosak
Pokud by snad někdo nevěděl, jak vypadalo dnešní procesí.... http://www.youtube.com/watch?v=e4q6eaLn2mY ... jen Iesu se muselo z pochopitelných důvodů nahradit ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:57 13. Aug 2013
by Molly23
Není to z tohodle serveru, ale aby jste měli představu co se může DMku při questu stát :).

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:31 13. Aug 2013
by Pajule
To je z DH ne?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:38 13. Aug 2013
by Molly23
Jj, je.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:30 14. Aug 2013
by Aulus
Mrtvá postava je donesena k nejmenované kněžce. Ta se k ní sehne, podívá se na ni a pak ji razantně profacká a znaleckým tónem pronese: "Nespí!" :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:38 14. Aug 2013
by karolina
Aulus wrote:Mrtvá postava je donesena k nejmenované kněžce. Ta se k ní sehne, podívá se na ni a pak ji razantně profacká a znaleckým tónem pronese: "Nespí!" :mrgreen:
Pche, no jistě.. to je přeci algický podnět!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:40 14. Aug 2013
by Aulus
karolina wrote:
Aulus wrote:Mrtvá postava je donesena k nejmenované kněžce. Ta se k ní sehne, podívá se na ni a pak ji razantně profacká a znaleckým tónem pronese: "Nespí!" :mrgreen:
Pche, no jistě.. to je přeci algický podnět!
A hlavně brilantní hra trpasličí kněžky, co si musí holit vousy. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:59 23. Aug 2013
by Molly23
Záhada :D... ale vypadá to dobře.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:24 29. Aug 2013
by Amber
Stateční rytíři a jejich bojové hlášky :mrgreen:
2013_08_28_212219.9_0002.jpg
2013_08_28_212219.9_0002.jpg (23.32 KiB) Viewed 4466 times