Page 86 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:23 29. Aug 2013
by LDamian
Tak... pod tím brněním se může schovávat kde kdo. :) :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:30 29. Aug 2013
by Nalkanar
Amber a její smích do tellu :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:02 29. Aug 2013
by J.F.Payne
*poznamená si* Rytířům Úsvitu změnit voiceset...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:19 31. Aug 2013
by Nalkanar
Rodrigo byl tutovej jak prchal z boje a pak hezky voněl :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:22 31. Aug 2013
by karolina
Dneska se rytíři úsvitu zase ukázali. Mimo to, že jsou to stařeny, na říkali: "Prosím, neubližuj mi!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:40 31. Aug 2013
by Molly23
.... :?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:32 31. Aug 2013
by Nalkanar
Deina Prašná, kronikářka: *těkne očima na Aliho, na okamžik to skoro vypadá jako by se začervenala, a hned zas skloní pohled k zápisu*


Charisma funguje :twisted: posledních pár dní

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:34 31. Aug 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:Deina Prašná, kronikářka: *těkne očima na Aliho, na okamžik to skoro vypadá jako by se začervenala, a hned zas skloní pohled k zápisu*


Charisma funguje :twisted: posledních pár dní
A půlorčice na náměstí asi před půlrokem se ti nelíbila? :shock: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:41 31. Aug 2013
by Nalkanar
Ne, mám svůj standart!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:11 18. Sep 2013
by kucik
Promazan spam.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:52 20. Sep 2013
by Caehan
Nalkanar wrote:Ne, mám svůj standart!
Není to ten standart ale ta standarta...

...ale zní to hustě! A co na ní máš za znak?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:45 24. Nov 2013
by Fryn
Pobavilo mě poděkování všem kdo se na Thalii nějak podílel v prvotních lokacích, kde je v koncovém přehledu jmen uveden dvakrát ten samý člověk (samozřejmě pod jiným nickem :D). Dotyčný si nejspíš všimne.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:48 24. Nov 2013
by Bahnak
Mě dostala první procházka po podtemnu.
Vyjdu z brány města a vejdu do gigalokace.
Projdu ji a jdu do druhé giga lokace.
Projdu ji a po 20 minutách dojdu do třetí gyga lokace.
Za celou dobu potkávám jen pár NPC "rybář", jinak nikde nic.
Cesta končí dungem, hned za přechodem šlahouny. Otočím se a utíkám pryč, šlahoun mě následuje přes přechod, než mi dolouduje opět lokace tak mám hold person a náčítám podsvětí.
Podtemno rozhodně bude ostrý :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:46 24. Nov 2013
by Puxina
Fryn wrote:Pobavilo mě poděkování všem kdo se na Thalii nějak podílel v prvotních lokacích, kde je v koncovém přehledu jmen uveden dvakrát ten samý člověk (samozřejmě pod jiným nickem :D). Dotyčný si nejspíš všimne.
Kde to tam bylo? Já to neviděl chm.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:37 25. Nov 2013
by Fryn
Puxina wrote:Kde to tam bylo? Já to neviděl chm.
Ve startovních lokacích, to poděkování je rozděleno mezi nějaké tři "placeably". Ten výčet jmen o kterém se zmiňuji je na tom posledním.