Page 87 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:39 25. Nov 2013
by Derken-
.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:43 25. Nov 2013
by Puxina
Aha tak asi byla chybka v mých cep hakoch, páč já ty podstavce neviděl: Jsem přehrál haky a pohoda vidím. :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:07 29. Nov 2013
by KaTo
Bafající víla, co bafne a odlogne se :twisted: :D :lol: :lol: !

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 05:48 29. Nov 2013
by soul1
pravda něco podobneho jsem taky narazil chytlo mě to za ocas a odtahlo to nevěřiciho do kostela kde ho to donutilo se pomodlit :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:23 29. Nov 2013
by Puxina
Kurtizána, dost dobré :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:21 30. Nov 2013
by Puxina
Stráž se svatozáří :D :D :D

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:24 30. Nov 2013
by soul1
Strom rostouci s pařezu a zaroveň levitujici celkem jsme se nad timto zasmaly bylo to mam dojem v Ivorskem lesiku možna by to chtělo třeba předělat :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:29 30. Nov 2013
by Absinthorix
Naháč u Adriany :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:30 30. Nov 2013
by soul1
:D Chudak přehlednul obchodnika už to řešime na TS :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:16 30. Nov 2013
by Kathermara
Už dvakrát mě dostalo, jak padl server, zatímco jsem byla u barvíře a logla jsem se nahá a šaty mi barvíř nevrátil. Díky bohům za ty druhé šaty v inventáři xD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:19 30. Nov 2013
by Amber
Kathermara wrote:Už dvakrát mě dostalo, jak padl server, zatímco jsem byla u barvíře a logla jsem se nahá a šaty mi barvíř nevrátil. Díky bohům za ty druhé šaty v inventáři xD
Právě proto je tam teď NPC prodejce obyčejných rób ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:13 01. Dec 2013
by Kathermara
Amber wrote:
Kathermara wrote:Už dvakrát mě dostalo, jak padl server, zatímco jsem byla u barvíře a logla jsem se nahá a šaty mi barvíř nevrátil. Díky bohům za ty druhé šaty v inventáři xD
Právě proto je tam teď NPC prodejce obyčejných rób ;)
Což je fajn, ale ty dvoje kožené šaty co jsem o ně přišla mi to nenahradí xD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:15 01. Dec 2013
by karolina
Kathermara wrote:
Amber wrote:
Kathermara wrote:Už dvakrát mě dostalo, jak padl server, zatímco jsem byla u barvíře a logla jsem se nahá a šaty mi barvíř nevrátil. Díky bohům za ty druhé šaty v inventáři xD
Právě proto je tam teď NPC prodejce obyčejných rób ;)
Což je fajn, ale ty dvoje kožené šaty co jsem o ně přišla mi to nenahradí xD
Tak leda nascreenovat než jdeš něco předělávat a když to padne, tak poprosit DM o náhradu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:51 01. Dec 2013
by Caehan
Kathermara wrote:
Amber wrote:
Kathermara wrote:Už dvakrát mě dostalo, jak padl server, zatímco jsem byla u barvíře a logla jsem se nahá a šaty mi barvíř nevrátil. Díky bohům za ty druhé šaty v inventáři xD
Právě proto je tam teď NPC prodejce obyčejných rób ;)
Což je fajn, ale ty dvoje kožené šaty co jsem o ně přišla mi to nenahradí xD
Máš si psát čísla stranou :-)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:58 01. Dec 2013
by Nalkanar
Člen party bez zbroje či štítu naběhne s mečem na potvoru a rozseká ji.
Tell: //myslím, že ten kensai by mohl být hratelný

O chvíli později se drobátko škubne server a jiná potvora ho dvakrát dmgne, takže je na půlce HP
Tell: //ne, to nepůjde :D