Page 88 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:04 07. Dec 2013
by Nalkanar
Maireig přesídlila na TH :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:15 07. Dec 2013
by Braenn
Nalkanar wrote:Maireig přesídlila na TH :lol:
Co? Ne! Kdo? :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:17 07. Dec 2013
by Mourisson1
Rod Guiliamo u svatostánku? :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:23 07. Dec 2013
by Braenn
Mourisson1 wrote:Rod Guiliamo u svatostánku? :D
Jo to. :mrgreen: Tak to byla Fran, ehm. Drobný žertík, který jsem za tu dobu úspěšně zapomněla. Už jsem se chtěla děsit.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:06 16. Dec 2013
by Mourisson1
postava A umírá (tento cca týden už asi potřetí)

Tell od postavy A : Asi jsem chytil Alderingovinu!

:D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:30 16. Dec 2013
by J.F.Payne
Potřetí? Žabař... borci dávaj klidně 9 smrtí tejdně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:31 16. Dec 2013
by Amber
J.F.Payne wrote:Potřetí? Žabař... borci dávaj klidně 9 smrtí tejdně.
Však je teprve pondělí, do konce týdne má ještě spoustu času... ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:35 16. Dec 2013
by Nalkanar
To je za větší úsek jak týden :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:44 17. Dec 2013
by karolina
Epický pasti na pokladech u ohnivce a to doslova...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:06 17. Dec 2013
by Barbar321
karolina wrote:Epický pasti na pokladech u ohnivce a to doslova...
jojo, taky jsem koukal, když parťák koupil bodcovou pastí za 85 :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:43 17. Dec 2013
by Nalkanar
karolina wrote:Epický pasti na pokladech u ohnivce a to doslova...
Ty TOčka. :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:48 17. Dec 2013
by Mourisson1
Asi zlobil
nwmain 2013-12-17 08-53-07-91.jpg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:55 18. Dec 2013
by Amber
1) Stydlivý naháč schovávající se v rohu chrámu a jeh statečná zachránkyně aneb "nedělej ostudu a navleč si todle" :mrgreen:

2) Vývěsní štít pekaře s obrázkem zubu... "potřebujete vytrhnout zub? nechoďte za kovářem, kupte si náš chleba!"
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:30 20. Dec 2013
by kokosak
"Kněz Juany", co vrazí do baráku, narazí vílku na zeď, vyduše po schodech, zachrápe, sleze dolů, vybrakuje spíž a se slovy o drcení nepřátel a skáze světa odfuní na creep. Luxus :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:44 20. Dec 2013
by Puxina
Jdu tak lovit s černoškou, když vidím nějaký strom, má název, tak ze zvědavosti kliknu na popis a směju se :D

Image