Page 89 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:20 20. Dec 2013
by johnny98-G
kokosak wrote:"Kněz Juany", co vrazí do baráku, narazí vílku na zeď, vyduše po schodech, zachrápe, sleze dolů, vybrakuje spíž a se slovy o drcení nepřátel a skáze světa odfuní na creep. Luxus :D
tady ma nekdo hodne velky oci koukam :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:35 22. Dec 2013
by kokosak
..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:54 22. Dec 2013
by Aulus
kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody :D
To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal. :D A stačil na to jediný překlik.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:00 22. Dec 2013
by johnny98-G
Aulus wrote:
kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody :D
To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal. :D A stačil na to jediný překlik.
"Uz se poprali?"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:23 22. Dec 2013
by Caehan
Mrtvoly mých nepřátel, které mi zabránily v ústupu před dalšími nepřáteli.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:03 24. Dec 2013
by Czepulda
Dostala mě sabotáž u barvíře ze strany paladina!

On si tam barvi a říká čísla a ta moje čůza ho poslouchá..Já proč mi tam skakaly jiny ramena než jsem chtěl :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:21 24. Dec 2013
by J.F.Payne
Trolodin :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:27 29. Dec 2013
by J.F.Payne
Víla: Já jsem moderní žena!
Paladin: Mode... co? Co znamená to slovo?
Víla: To že si píchám jak chci!

// Vytrženo z kontextu, ale bylo to epic.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:23 01. Jan 2014
by kokosak
Čajový dýchánek. Jedna postava AFK, další odpojená a třetí to spadne. O nepřítomných NPC, které tam přece pořád jsou, i když nejsou vidět nemluvě :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:01 01. Jan 2014
by J.F.Payne
Ale ono tam to NPC pořád je. Vždycky. A je vidět...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:00 02. Jan 2014
by kokosak
Květuška jí dneska viděla prvně *pokrčí ramínky*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:02 02. Jan 2014
by Aulus
kokosak wrote:Květuška jí dneska viděla prvně *pokrčí ramínky*
A kam jí viděla? :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:38 02. Jan 2014
by Mourisson1
Stojím na lodi, čekám až odpluje, a když vypluje tak při loadingu obrázek :
Screenshot 2014-01-02 19.32.09.png
Čekal jsem že po načtení bude loď klesat ke dnu, a pro mně si poplave ta příjemně vypadající potvůrka :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:56 05. Jan 2014
by kokosak
Hlubokomyslná konverzace dvou pixie:

Pixie A: já?
Pixie A: ty!
Pixie B: vim *zubí se*
Pixie A: jo
Pixie B: jo
Pixie A: tak vidiš
Pixie B: ty
Pixie B: ja ne
Pixie A: já?
Pixie A: ne
Pixie B: jo
Pixie A: ty!
Pixie A: nene
Pixie B: ty
Pixie A: ty ty ty
Pixie B: ale jo
Pixie A: ale nene
Pixie B: ne ne
Pixie A: jo!
Pixie B: *směje se*
Pixie A: a máš to, tak

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:14 10. Jan 2014
by kokosak
A: *mluví do družiny k hostinskému*
B: [Pověz] //heh... docela naivní představa DM v páteční poledne :D
A: [Pověz] // Just trying :D
Hostinský: Budtě Zdráv pane....

:D