Page 89 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:20 20. Dec 2013
by johnny98-G
kokosak wrote:"Kněz Juany", co vrazí do baráku, narazí vílku na zeď, vyduše po schodech, zachrápe, sleze dolů, vybrakuje spíž a se slovy o drcení nepřátel a skáze světa odfuní na creep. Luxus

tady ma nekdo hodne velky oci koukam

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:35 22. Dec 2013
by kokosak
..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:54 22. Dec 2013
by Aulus
kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody

To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal.

A stačil na to jediný překlik.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:00 22. Dec 2013
by johnny98-G
Aulus wrote:kokosak wrote:..jak se na pohřbu projevily v plném světle nevraživosti mezi šlechtickými rody

To mě dostalo taky! Nevraživost byla i tam, kde bych ji vůbec nečekal.

A stačil na to jediný překlik.
"Uz se poprali?"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:23 22. Dec 2013
by Caehan
Mrtvoly mých nepřátel, které mi zabránily v ústupu před dalšími nepřáteli.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:03 24. Dec 2013
by Czepulda
Dostala mě sabotáž u barvíře ze strany paladina!
On si tam barvi a říká čísla a ta moje čůza ho poslouchá..Já proč mi tam skakaly jiny ramena než jsem chtěl

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:21 24. Dec 2013
by J.F.Payne
Trolodin

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:27 29. Dec 2013
by J.F.Payne
Víla: Já jsem moderní žena!
Paladin: Mode... co? Co znamená to slovo?
Víla: To že si píchám jak chci!
// Vytrženo z kontextu, ale bylo to epic.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:23 01. Jan 2014
by kokosak
Čajový dýchánek. Jedna postava AFK, další odpojená a třetí to spadne. O nepřítomných NPC, které tam přece pořád jsou, i když nejsou vidět nemluvě

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:01 01. Jan 2014
by J.F.Payne
Ale ono tam to NPC pořád je. Vždycky. A je vidět...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:00 02. Jan 2014
by kokosak
Květuška jí dneska viděla prvně *pokrčí ramínky*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:02 02. Jan 2014
by Aulus
kokosak wrote:Květuška jí dneska viděla prvně *pokrčí ramínky*
A kam jí viděla?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:38 02. Jan 2014
by Mourisson1
Stojím na lodi, čekám až odpluje, a když vypluje tak při loadingu obrázek :
Čekal jsem že po načtení bude loď klesat ke dnu, a pro mně si poplave ta příjemně vypadající potvůrka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:56 05. Jan 2014
by kokosak
Hlubokomyslná konverzace dvou pixie:
Pixie A: já?
Pixie A: ty!
Pixie B: vim *zubí se*
Pixie A: jo
Pixie B: jo
Pixie A: tak vidiš
Pixie B: ty
Pixie B: ja ne
Pixie A: já?
Pixie A: ne
Pixie B: jo
Pixie A: ty!
Pixie A: nene
Pixie B: ty
Pixie A: ty ty ty
Pixie B: ale jo
Pixie A: ale nene
Pixie B: ne ne
Pixie A: jo!
Pixie B: *směje se*
Pixie A: a máš to, tak
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:14 10. Jan 2014
by kokosak
A: *mluví do družiny k hostinskému*
B: [Pověz] //heh... docela naivní představa DM v páteční poledne

A: [Pověz] // Just trying
Hostinský: Budtě Zdráv pane....
