Page 90 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:34 11. Jan 2014
by Caehan
Usnout u hry se nevyplácí...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:33 16. Jan 2014
by karolina
Jo jo, být v družině s někým kdo je přes půl Thalie jinde se vyplatí...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:40 16. Jan 2014
by kokosak
....možná začernit čí přesvědčení se posunulo ke zlu, abychom jako nevěděli kdopak že je tu evilák?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:47 16. Jan 2014
by Goran
Člověk jednou zmešká ranní modlitbu a hned o tom ví celý server :-/
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:15 16. Jan 2014
by Caehan
kokosak wrote:....možná začernit čí přesvědčení se posunulo ke zlu, abychom jako nevěděli kdopak že je tu evilák?

Goran nemůže být tak zlý - očividně má jeho přesvědčení ještě kam klesat

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:58 16. Jan 2014
by Goran
Caehan wrote:kokosak wrote:....možná začernit čí přesvědčení se posunulo ke zlu, abychom jako nevěděli kdopak že je tu evilák?

Goran nemůže být tak zlý - očividně má jeho přesvědčení ještě kam klesat

My jsme se s Karolínou domluvili víš... schválně jsem se nepomodlil a završil tak svoji zlounskou kariéru rovnou stovkou

. A k té příležitosti jsme to pak zveřejnili

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:14 17. Jan 2014
by J.F.Payne
Mně dostala tahle ošklivá hrubka... Doufám, že si toho Amber všimne a viníka jako správná grammar nazi potrestá!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:00 19. Jan 2014
by pavad
Rozhovor, kdyz jedna postava (muzskeho pohlavi) byla dotazovana jestli nevi neco o nejakem letajicim ptaku (ci co to bylo) druhou postavou (zenskeho pohlavi). Odpoved dotazovaneho:
P1: "... jestli vas interesuji... ptaci... nemohu slouzit... mozna kdyz bych si neco nekde ... precetl... tak bych vedel co ... s ptakem delat... ale takhle by asi... sesel na ubyte..."
Musim rict ze jsem se neuveritelne bavil.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:21 23. Jan 2014
by Amber
Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:36 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Amber wrote:Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.

To mě taky dostalo, takovej bojkot mojí snahy o správnou středověkou hostinu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:41 23. Jan 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:Amber wrote:Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.

To mě taky dostalo, takovej bojkot mojí snahy o správnou středověkou hostinu

Jidlo zadarmo - a moje postava o nicem nevi? *utika se do koutku vybrecet*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:44 23. Jan 2014
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Mně dostala tahle ošklivá hrubka... Doufám, že si toho Amber všimne a viníka jako správná grammar nazi potrestá!
Ten prsten má i kamarádat z rodu amuletů. S totožnou chybičkou...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:49 23. Jan 2014
by Caehan
Mohlo být hůř, mohly začít používat hůlky.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:53 23. Jan 2014
by Amber
Bahnak wrote:J.F.Payne wrote:Mně dostala tahle ošklivá hrubka... Doufám, že si toho Amber všimne a viníka jako správná grammar nazi potrestá!
Ten prsten má i kamarádat z rodu amuletů. S totožnou chybičkou...

Můžu trestat nositele...
Nebo lépe, přejmenovat item... třeba na
Korále svižné nožky.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:39 23. Jan 2014
by johnny98-G
Amber wrote:Postava A: *na stole leží jen lžíce a nůž, nikde není nevidět vidličku*
Postava B a C začnou ihned hojně používat vidličky.

tady nekdo zapomina co je postav B zac

to ze tam vidlicky nejsou si vsimla ale poradila si s tim po svem a ze z toho tezila postava C je jen plus pro postavu C
